“Nejvíc lidi zajímá, kdy budu mít dítě”: Patricie Pagáčová prozradila o svých budoucích plánech

31letá herečka Patricie Pagáčová před rokem se vdala. Velké množství její fanoušků už celý rok očekávají, kdy herečka prozradí, že je těhotná. Většina její kolegyň už mají dokonce i několik děti, ale Patricie ve své hlavě má úplně jiné myšlenky.

Zdroj: youtube.com

Pagáčová se proslavila díky velkému množství seriálů, ve kterých hrála hlavní roli. Díky tomu má spoustu příznivců ba svém Instagramu, kteří moc často dávají herečce moc nepříjemné dotazy.

Ale nejvíc fanoušky zajímá jedna otázka, kdy Pagáčová porodí své první dítě. Takhle otázka herečku moc štve. “Nejvíc lidi zajímá, kdy budu mít dítě. Nevím proč,” řekla herečka populárními pořadu Showtime.

Zdroj: youtube.com

Podle její slov, lidi jsou jistý, že rok po svatbě všichni musí mít dítě. Podle její fanoušků, po sňatku herečka musí založit svou rodinu. Podle herečky momentálně všichni žijí v hyperkorektní době.

“Otázka na těhotenství by opravdu neměla být úplně běžná. Fakt nikdy nevíte, kdy se dotkneté nějakého citlivého tématu. Nebo na to prostě žena ještě není připravena,” uvedla Patricie.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HEREC ČENSKÝ HLEDÁ PRÁCI, ABY MOHL NA JAŘE ZAPLATIT HYPOTÉKU: S UKONČENÍM ORDINACE ZTRATÍ STABILNÍ PŘÍJEM

PŘIPOMINAME: „TO ALE NEJDE MÍT MILION DĚTÍ“: MLADŠÍ KOKTA BYL PŘEKVAPENÝ TŘETÍM TĚHOTENSTVÍM SVÉ MATKY ORNELLY KOKTOVÉ

Share