Žena s velkýmí ústy našla své nadání a vydělává 11 000 dolarů za minutové video

V dětství se Samantě Ramsdellové z Connecticutu smáli za její neúměrně velká ústa.

A dnes vydělává 11 000 dolarů za minutové video, ve kterém jí sendvič nebo jablko, ale ne jako všichni lidé, kousek po kousku, ale celé. A je s tím spokojená.

Zdroj: lemurov.net

Seznamte se se Samanthou Ramsdellovou a jejími ústy

Ona dělá ksichty záměrně, pro pobavení veřejnosti. A tak je hezká dívka s humorem.

Zdroj: lemurov.net

Zvláštnost Samanthy, šířka jejích úst dosahuje téměř 10 cm, což je velmi daleko od světového rekordu Francisca Dominga Joaquima a jeho 17 cm, ale dívka to nepotřebuje.

Dívka není žrout, nepřejídá se a za poslední rok dokonce zhubla až 20 kg, aby vypadala lépe ve videích, protože nyní je Samantha hvězdou sociálních sítí.

Její typické video

Těm, kteří se ji snaží kritizovat, Samantha odpovídá: to je můj byznys. Lidé potřebují podívanou, takže kariéra třicetileté Američanky začala loni na jaře.

Zdroj: lemurov.net

Profesionální kritici začali navštěvovat její účet TikTok a brzy začala natáčet videa na zakázku. Například nastrkat celé jablko do úst. Nejlepší videa se stala virální a dívka vydělala spoustu peněz, tak proč se zastavovat?

Zdroj: lemurov.net

Samantha se zdrží všeho vulgárního a škodlivého, i tak vydělává dost peněz. Líbí se jí provádět experimenty, například v přímém přenosu se pokusila vložit do úst dva velké koblihy!

A Samantha také říká, že její velká ústa jí pomáhají zpívat, a když ji omrzí jíst cokoli, zkusí se stát zpěvačkou.

PSALI JSME: NAFOUKNUTÉ DO LIMITU. 8 DÍVEK, KTERÉ AŽ MOC ZVĚTŠILY RTY

PŘIPOMÍNÁME: OBROVSKÉ OČI, KRÁSNÁ ÚSTA: JAK VYPADALA HVĚZDA OSMDESÁTÝCH LET SIDNEY ROME, NEŽ SE STALA OBĚTÍ PLASTICKÝCH OPERACI

Share