Německý ovčák se nechtěl vrátit z procházky a vytáhl majitele do popelnic, poté někam odběhnul a přinesl svůj nález

Majitel nečekal, že se obyčejná procházka se psem může proměnit v celou dobrodružnou a záchrannou akci.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Uživatel pod přezdívkou Jester sdílel svůj příběh na jednom ze zvířecích webu. Muž chodil každou noc ven se psem poblíž svého domova. Trasa byla známá a jeho německý ovčák dobře věděl, jak dlouho bude procházka trvat a kam dále půjdou.

Ale chování psa se najednou v okamžik změnilo, stal se nekontrolovatelný, majitel nemohl pochopit, co chce dělat. Muž ani nestihl zareagovat, když se zvířátko během několika vteřin uvolnilo z vodítka a vrhlo se k odpadkovým košům.

Představte si překvapení majitele, když o pár vteřin později před ním stál ovčák s malým kotětem v zubech. Velmi opatrně ho držel a potom položil na zem před mužem.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Příběh tím nekončil. Zatímco muž zkoumal nalezeného, ​​jeho pes přinesl další kotě. Muž to potom nevydržel, šel do popelnic a podíval se dovnitř. Tam, mezi různými odpadky, byla další dvě koťata.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Někdo je nemilosrdně vyhodil jako něco zbytečného, ​​jako odpadky, a pes cítil, že naléhavě potřebují pomoc. Pes pokusil se udělat vše pro záchranu koťat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Majitel psa byl opět přesvědčen, že jeho mazlíček je oddaný věrný přítel, připravený pomoci a starat se o bezbranná stvoření. Všechna koťata byla v bezpečí, v dobrých rukou a nyní mají dost péčí a lásky.

Share