Roman Vojtek se nakazil se svými dětmi: je s nimi v karanténě, mezitím byla jeho těhotná manželka nucena opustit dům

Koronavirus se dál šíří mezi českými hvězdami, nyní onemocněl zpěvák a herec Roman Vojtek. Onemocněly také jeho děti, takže jsou všichni společně v karanténě.

Musela je ale opustit manželka herce Petra Vojtková, protože je nyní v devátém měsíci těhotenství. Je jasné, proč se teď bojí o své zdraví.

Zdroj: Instagram

Roman Vojtek prozradil, že s dětmi onemocněl, děti jsou naštěstí v pořádku, ale on sám cítí lehkou formu nemoci. Je také rád, že jeho manželka je nyní v pořádku.

Podle něj jeho manželce zbývá jen pár dní do porodu. Dosavadní výsledky jejích testů byly negativní, takže nyní žije odděleně od nich.

Zdroj: Instagram

Roman Vojtek prozradil, že se nakazil od svých dětí a ty se nakazily kvůli nezodpovědnosti. Ale není možné hlídat děti 24 hodin denně.

Herec a zpěvák nechápe chování některých lidí, kteří se stále scházejí, chodí na návštěvy k přátelům, příbuzným atd. Tím spíš, že teď máme nouzový stav.

Zdroj: Instagram

„Děkuji všem zdravotníkům a lidem kolem, kteří se starají o ty, kteří to opravdu potřebují,“ řekl Roman Vojtek.

Prozradil také, že matka jeho manželky pracuje v brněnské nemocnici. Je tam jedno oddělení pro pacienty s koronavirem.

Zdroj: Instagram

„Víme, jak to tam vypadá, kdo tam leží, a jaké má problémy, jak se změnil třeba věkový průměr pacientů,“ dodal Roman Vojtek. Proto věří těmto informacím.

Zdroj: YouTube

Proto by si přál, aby nikdo neonemocněl touto nemocí. To vše herec a zpěvák řekl na svém Instagramu.

Share