“Nemůžeme mít přece všechno, co chceme”: Nesplnění životní sen Zuzany Belohorcové

44letá modelka a moderátorka lechtivých pořadu Láskanie a Peříčko Zuzana Belohorcová se mnohým muže zdát dokonalá. Má úžasné křivky, velká prsa a krásný obličej, ale podle ní samotné jí něco zásadního chybí.

Zdroj: blesk.cz

“Ta příroda to má asi spravedlivě zařízené. Někde ubere, někde přidá, ale tak to musí být. Nemůžeme mít přece všechno, co chceme, a měli bychom být spokojení s tím, co máme,” řekla kráska.

“Já cely život toužím mít krásné, dlouhé a husté vlasy, ale bohužel jsem jich nedostala,” dodala modelka, která má krátký sestřih.

Zdroj: blesk.cz

“Nic se nedá dělat, potěšit se alespoň takhle,” řekla Zuzana a sdílela na Instagramu fotografii, na které si pomoci speciálních filtrů přidala vlasy. S takovým účesem vypadá jako známá Slovenská modelka Adriana Sklenaříková.

Její příspěvek okomentovali nejenom fanoušci, ale i české celebrity. Například moderátorka Martina Gavriely napsala: “Moc ti to sluší, mnohem více než krátké”.

Zdroj: blesk.cz

Také pomoci emotikonu fotografii okomentovala Blanka Matragi, Ornella Koktová a Charlotte Štiková.

Potom Zuzana znovu zdůraznila, že někde příroda ubere, a jinde dopřeje mírou vrchovatou. Sdílela na Instagramu snímek v plavkách, pomoci kterých můžeme vidět její hluboký dekolt.

Zdroj: blesk.cz

Ale neudělala to jenom příroda, pomohla také plastická chirurgie, kterou modelka udělala po druhem dítěti. Její přírodní trojky nahradily silikonové čtyřky.

Zdroj: blesk.cz

Share