Není podobná tátovi: Jak vypadá dcera Mr. Beana

Na internetu koluje spousta vtipných obrázků na téma „Jak vypadá Dcera Rowana Atkinsona“. V podstatě je to trochu pozměněný obraz samotného herce: jsou mu namalovány dlouhé vlasy a šaty. Asi si lidé myslí, že takový charismatický komik a dcera vypadá neméně epicky.

Zdroj: zen.yandex.ru

Spěcháme vás zklamat: Lily je velmi atraktivní dívka!

Ošklivý a vtipný

Rowan Atkinson nerozbil miliony ženských srdcí svým úsměvem, jako kdysi Johnny Depp nebo Brad Pitt. Ani nezachránil svět jako Bruce Willis. Jeho úkolem bylo rozesmát lidi, což je mnohem těžší, než se divákovi může zdát. Ne nejkrásnější, ale rozhodně okouzlující muž a v reálném životě neměnil ženy jako rukavice.

Zdroj: zen.yandex.ru

V prvním manželství šťastně žil 24 let a stal se otcem dvou dětí – Bena a Lily. V roce 2014 se rozvedl a začal chodit s ženou-komikem Louisou Ford. V roce 2017 se Atkinson stal otcem potřetí. Dívka dostala jméno Isla. Tehdy mu bylo už 62 let.

Povolání

Lily Atkinsonová se před veřejností neskrývala a měla účty na sociálních sítích. Stejně jako všichni uživatelé sdíleli fotografie a vyprávěli o zajímavých věcech. Po rozvodu rodičů vše smazala a změnila si příjmení (dívčí příjmení matky).

Zdroj: zen.yandex.ru

Ona nikomu ze svým fanoušků nevysvětlila, s čím to souvisí, ale paparazzi okamžitě předpokládali, že dívka neschválila rozhodnutí otce a rozhodla se tak podpořit matku.

Lily nešla ve stopách svého otce. Dívka poctivě přiznala, že o herectví necítila nikdy žádný zájem. Podílela se na natáčení dvou filmů o dobrodružství Mr. Beana.

Zdroj: zen.yandex.ru

Nicméně, a jeho syn Ben nevyloučil touhu stát se hercem a v roce 2017 vstoupil do Královské vojenské akademie (tam také studoval princ Harry). Atkinsonova dcera se stala zpěvačkou a vystupuje v londýnském kabaretu.

Od svých čtrnácti let sama píše básně a hudbu. To je podle ní její pravé povolání. Dívka pečlivě skrývá svůj osobní život. V časopisech se objevují její fotky s mladými muži, ale nikdo jí nemůže říct, kdo přesně jsou.

Zdroj: zen.yandex.ru

PSALI JSME: PRINC CHARLES MÁ UŽ DVAASEDMDESÁT LET: NASTÁVÁ OTÁZKA, ZDALI SE VZDÁ TRŮNU PRO SVÉHO SYNA

PŘIPOMÍNÁME: ŠATNÍK JILL BIDENOVÉ: JAK SE OBLÉKÁ ŽENA, KTERÁ SE DLOUHÁ LÉTA VĚNOVALA UČITELSKÉ PROFESI

Share