Proč Václav Klaus nenosí roušku: Bývalý prezident odpověděl na kritiku

Bývalý prezident Václav Klaus se objevil na veřejnosti a bez roušky. O tom informuje portál České Noviny.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Zmínil, že to nebyla žádná nahodilost, ale naopak, to udělal cíleně. Současnou pandemii, která kráčí světem, považuje pouze za „pouhou“. Svůj osobní názor na nemoc a její průběh v České Republice opakovaně vysvětlovat, ale kompletně to představí veřejnosti již ve své knize, kterou bude lze koupit na začátku prosince.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

„Já to dělám programově a záměrně,“ řekl Klaus. K tomu vůbec nevidí žádný důvod k omluvě. Dodal, že má svou představu kde se rouška musí být nasazená, a kde ne.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Rouškaři jsou prý podle něho mají spoustu dalších charakteristik, a dle toho má člověk poučku nebo ne, se lze dozvědět o jeho politickém světonázoru či o hodnocení světa.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Celkově chce objasnit své mínění v knížce, která bude dostupná zhruba za měsíc. Na tom ale se zastavit nechce. Bývalý prezident uvažuje o pokračovaní jarní knihy Karanténa. Dle něj pro obyvatelstvo bude potřebovat alternativní názor na téma lockdownu a přísných opatření.

PSALI JSME: ZNÁMÝ HEREC ZVÍTĚZIL KORONAVIRUS: JAK PETR VÁGNER POMÁHÁ LIDEM SE STEJNÝMI PROBLÉMY

ČTĚTE TAKÉ: “UDĚLÁME MAXIMUM, ABY SE VĚCI DOTÁHLY DO KONCE“: BUDE-LI TRESTÁNA CHEMIČKA DEZA, KTEROU VLASTNÍ ANDREJ BABIŠ

Share