Žena se rozhodla zpochybnit genetiku a přerušila čas: Brzy odejde do důchodu, ale dvacetileté dívky budou závidět její pohledu

Uživatelka aplikaci Tik-tok natáčí videa a rozbíjí představení o ženách nad 50 let. Bloggerka zpochybnila genetiku a začala vypadat o 20 let mladší. Sdílí tajemství mládí a zdraví se svými sledující, ale ne každý má vůli opakovat takový úspěch.
Anna Borodina je 56letá blogerka z Oděsy, která motivovala svých fanoušků Instagram a TikTok, aby zůstali mladí. Zdá se, že asi před 20 lety žena jednoduše zastavila stárnutí a od té doby zůstala upírkou.

Zdroj: instagram.com

Většina Anniných tiktok je věnována jejímu věku. Téměř každé video začíná frází „Je mi 56 let.“ V nich nejčastěji ukazuje, jak dosáhla takového vzhledu v dospělosti.
Žena je posedlá sportem a zdravým životním stylem. Podle ní 20 let pravidelně cvičí v gymech.

Zdroj: medialeaks.ru

Anna také začala běhat, když jí bylo již 50 let. Proto si je jistá, že nikdy není pozdě začít s něčím novým.
Anna považuje za hlavní ingredience mládí sport, zdravé stravování a doplnění nedostatku vitamínů a mikroelementů v těle. Byl to tak krátký seznam, který se stal klíčem k jejímu vzhledu a skvělé náladě.

Zdroj: instagram.com

A aby vaše postavička zůstala v perfektním stavu, je podle Anny nutné konzumovat méně kalorií, než je utrácíte.
Ačkoli Anna popularizuje sport, je přesvědčena, že byste se neměli mučit činností, která se vám nelíbí. Ne každý má rád běh nebo gym, takže snaha přinutit se udělat něco ve svůj prospěch pro vás nebude fungovat, žena si je v tom jistá.

Je pravda, že ne všichni sledující jsou potěšeni úspěchem Anny. Některé z nich se zaměřují na skutečnosti, že žena na fotografiích a videích téměř neukazuje její tvář – pouze postavu, jak dlouhou tak širokou.

Zdroj: instagram.com

Bylo však také mnoho obránců, kteří se rozhodli, že ani ve 40 letech nemůže každý vypadat jako Anna v 56 letech.
Další dívka dokázala zastavit čas a vypadá jako teenager ve věku 39 let. V tom jí pomohlo tajemství, které je dostupné všem, ale bohužel ne každému se to líbí.
Další chlap také natáčel videa na TikToku a všichni si mysleli, že je teenager. Ukázalo se však, že byl mnohem blíže k důchodci než k mladému muži.

Share