„Nový účes. Nová já. Co myslíte“: Topmodelka Karolína Kurková se ostříhala. Jaký účes zvolila

Světoznámá modelka Karolína Kurková vždy uměla příjemně překvapit své fanoušky. Tentokrát byli fanoušci příjemně překvapeni změnou obrazu. Blondýnka se pochlubila novým účesem, který jí velmi sluší.

Zdroj: ivona.bigmir.net

Modelka, která se zúčastnila přehlídky Victoria Sicret a dalších světových známých značek, se rozhodla drasticky změnit účes. Všichni si ji pamatují jako dlouhovlasou blondýnu.

Zdroj: lifeinsta.ru

Ale na své stránce v sociální síti Instagram sdílela fotografii s výrazně oříznutými kadeří.

„Nový účes. Nové já. Co myslíte?“podepsala svou fotku.

Pro svůj nový vzhled si Kurková narovnala vlasy a udělala účes Mikádo. A v kombinaci s lehkým make-upem a jasně červenou rtěnkou vypadá velmi žensky.

Zdroj: ivona.bigmir.net

Karolína se nemůže pochlubit hustými vlasy, takže účesy s dlouhými vlasy jí nevyhovují. A narostlé vlasy, jako například zpěvačce Daře Rolins, nevyhovují všem tak harmonicky.

Zdroj: instagram.com

Proto modelka poslechla radu svého kadeřníka a zvolila kratší délku, aby si zachovala přirozený vzhled a krásu.

Důkazem toho, že Kurková udělala správnou volbu účesu se stalo více než 10 000 lajků, které fotografie získala za pouhé dva dny. Mnoho celebrit také ocenilo její nový účes. Mezi nimiž byli herci a herečky, modelky a moderátoři, kteří chválili výběr účesu.

Zdroj: instagram.com

Zda jí tento účes zůstane na dlouho, se zatím neví. Vždyť Karolína ráda experimentuje s účesy. Obzvlášť má řada dlouhé kudrnaté vlasy a účesy, které byly populární u dívek v roce 1920.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: EVA HRUŠKOVÁ SE SVÝM MANŽELEM KVŮLI KARANTÉNĚ ZMĚNILI SVŮJ ŽIVOTNÍ STYL: POTVRDILY TO I ČÍSLA NA VÁZE

PŘIPOMÍNÁME: JE RIZIKOVÉ A CÍTÍ SE ŠPATNĚ: ORNELLA KOKTOVÁ PROZRADILA, JAK PROBÍHÁ JEJÍ TŘETÍ TĚHOTENSTVÍ

Share