Papežovi se post modelky líbil: Jaký „originální“ závěr z této situace vyvodila

Svět internetu již týden aktivně diskutuje o triku papeže Františka. Líbil se mu post brazilské modelky Natálie Garibotto. Situace nabírá na obrátkách: ve Vatikánu začalo vyšetřování a samotná kráska je ráda, že určitě půjde do nebe.

 

Zdroj: youtube.com

 

Oficiální instagramový profil papeže Františka nedávno označil, že se mu líbí příspěvek brazilské modelky Natálie Garibotto. To způsobilo hodně ruchu nejen ve světě internetu, ale také ve Vatikánu.

 

Zdroj: instagram.com

 

Jak to všechno začalo?

Pokud se podíváte na Instagram profil Natalie Garibotto, zjistíte, že je plná pikantních fotografií. Proto bylo mimořádně nečekané vidět, že samému papeži Františkovi se jedna z fotografií krásky líbila. Na fotografii je kráska zobrazena ve školní uniformě a publikaci doprovází text, kterým vás Natalie může něčemu naučit. Zde můžete nekonečně fantazírovat!

 

Zdroj: instagram.com

 

A možná by příspěvek nezískal takovou popularitu, kdyby nebylo papeže. Příspěvku jsi 13. listopadu si všimla Katolická zpravodajská agentura (CNA). Je logické, že značka následující den zmizela, ale screenshoty a videa se vymazat nedají.

Co si o situaci myslí Vatikán?

Je logické, že incident ve Vatikánu není příliš oceňován. CNA s odvoláním na svůj vlastní zdroj uvedla, že se chystají situaci vyšetřit. Mluvčí publikace v rozhovoru pro The Guardian si všiml, že Svatý stolec se pro vysvětlení obrátil na vedení Instagramu. Všimněte si, že Vatikán je přesvědčen o tom, že papež sám není zapojen v této situaci!

 

„Papež není jako Donald Trump: nesedí nečinně a celý den nepoužívá svůj telefon nebo počítač k tweetování,“ řekl Robert Mikens, redaktor katolických novin La Croix.

 

A co na to říká Natalie Garibotto?

Dívka se svým vrozeným smyslem pro humor na internetu vtipkovala – na svém profilu na Twitteru napsala: „Přinejmenším půjdu do nebe.“

Všimněte si, že loni dívka uvedla, že pikantní fotografie na Instagramu jí umožnily vydělat 240 000 liber ročně (asi 7,1 milionů korun v současném směnném kurzu). Natalia se okamžitě nestala úspěšnou blogerkou Instagramu. Získala titul MSc v oboru obchodního práva a podnikání na University of Miami. Pracovala v oblasti správy nemovitostí. A pikantní fotografie, jak ujišťuje Garibotto, nahrává nikoli proto, že se chce chlubit chutnými křivkami, ale proto, aby lidi „inspirovala“.

Můžeme jen pozorovat, jak skončí epický příběh s papežem a brazilskou modelkou Natalií Garibotto. Máme podezření, že to ještě bude zajímavé!

 

PSALI JSME: „NEBYLY SESTRY“: KRÁLOVSKÝ ŽIVOTOPISEC ODHALIL PRAVDU O VZTAHU MEZI MARKLE A MIDDLETON

PŘIPOMÍNÁME: DĚTI KATE MIDDLETON DOJEMNĚ POBLAHOPŘÁLY KRÁLOVNĚ K JEJÍMU 73. VÝROČÍ SVATBY

 

Share