„Nebyly sestry“: Královský životopisec odhalil pravdu o vztahu mezi Markle a Middleton

Vévodkyně ze Sussexu byla naštvaná, že její snacha byla vždy v centru pozornosti

 

Zdroj: youtube.com

 

Královský životopisec Sean Smith, který minulý týden vydal o nepochopené Meghan knihu, ve které odhalil pravdu o vztahu Meghan Markle s Kate Middleton. Podle odborníka tyto dvě ženy nikdy nebyly přáteli.

Smith navíc tvrdí, že ani těsně nekomunikovali. Podle něj se „odcházející“ Meghan ve Velké Británii cítila „izolovaná“ a nepohodlná.

 

Zdroj: Instagram.com

 

V rozhovoru pro The Sun životopisec uvedl, že po svatbě a přestěhování z Kensingtonského paláce do Frogmore Cottage potřebovala manželka prince Harryho blízkého přítele. Postrádala spřízněnou duši, která by jí mohla pomoci přizpůsobit se královskému životu. Bohužel, snacha se takovým člověkem nestala.

„Zjevně to nebyly sestry, nevycházely spolu moc dobře. Myslím, že Kate byla vždy v centru pozornosti,“ poznamenal expert.

 

Zdroj: youtube.com

 

Smith také dodal, že Meghan chyběla matka Doria Ragland a její přátelé přes Atlantik.

„Je to velmi společenská osoba, ale nemyslím si, že tady byla taková,“ řekl expert na královskou rodinu. „Rozhodně se cítila izolovaná a nemohla o tom ani mluvit.“

 

Zdroj: youtube.com

 

V lednu tohoto roku princ Harry a jeho manželka oznámili, že mají v úmyslu se odtrhnout od královské rodiny. V březnu pár opustil královskou rodinu a oslovení vaše veličenstvo a spolu se svým synem Archiem se přestěhovali do zámoří – nejprve do Kanady a poté do Spojených států.

 

PSALI JSME: DĚTI KATE MIDDLETON DOJEMNĚ POBLAHOPŘÁLY KRÁLOVNĚ K JEJÍMU 73. VÝROČÍ SVATBY

PŘIPOMÍNÁME: JITKA ČVANČAROVÁ JE K NEPOZNÁNÍ: JEJÍ NEČEKANÁ ROLE VE FINÁLE TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS DOJME VŠECH

 

Share