Pár adoptoval čtyři děti a pak zjistil, že žena je těhotná a čeká čtyřčata

Představujeme vám Maxine Young (30) a jejího manžela Jacoba Younga (32). Vzali se jen před čtyřmi lety, v roce 2016, a okamžitě se pustili do založení rodiny. Maxine chtěla od začátku vzít si děti z detskeho domova.

Vyplnili potřebné dokumenty a rychle našli dvě děti. Brzy manželům zavolali z detskeho domova a zeptali se, zda mohou přijmout další dítě ze stejné rodiny, a Maxine souhlasila.

Zdroj: cosmo.ru

Příběh tím nekončil, protože nakonec se ukazalo, že jsou čtyři bratři a sestry. Pár brzy obdržel další hovor, a tak se v jejich rodině objevila jejich čtvrtá, nejmladší sestra. Maxine říká, že to bylo nejlepší „ano“ v jejím životě. Velmi se sblížila s dítětem. Jmenuje se Elliot.

To vše se stalo v době, kdy pár čekal miminko. Dva roky se snažili o dítě, ale nemohli uspět a teď měli štěstí. Ano, když rodina už měla čtyři a řešila proces adopce.

Zdroj: cosmo.ru

Ale to není vše! Pár měsíců poté, co se stali adoptivní rodiče, se pár dozvěděl, že Maxine je znovu těhotná. Ale to bylo neobvyklé těhotenství – lékaři byli šokováni, když zjistili, že žena čeká čtyři děti! Jako by pár neměl starosti s pěti dětmi, které již měl, a nyní se narodí čtyřčata!

Lékaři byli velmi skeptičtí ohledně zdraví čtyřčat, ale v červenci porodila Maxine zcela zdravá miminka.

Zdroj: cosmo.ru

„Máme devět dětí do 8 let a zní to šíleně. Ale když říkáme, že máme osm dětí do 5 let…!“

Rodina vypadá takto: kromě Maxine a Jacoba jsou další čtyři adoptované děti: Aiden (8), Parker (5), Connor (4) a Elliot (3); pak jejich syn Henry (2) a čtyřčata Beck, Silas, Theo a Cecilia, kterým jsou 3 měsíce.

Zdroj: cosmo.ru

A i když není snadné poskytnout každému dítěti dostatek pozornosti a lásky, starší děti ochotně pomáhají a dům v úplném chaosu se promění v dům plný lásky.

Jak sama Maxine komentuje situaci: „Je to tu rozhodně velmi chaotické, ale stále je to krásné!“

Zdroj: cosmo.ru

Rodina má svůj vlastní YouTube kanál.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

💋

Допис, поширений Maxine (@maxinelee_y)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

New Link in Bio******I’m 29 weeks!! I’m feeling okay, just getting really uncomfortable. The babies are all doing well, growing bigger by the day. I have a growth scan on Monday so we should see how big they are. My doctors discharged me (after lots of begging 🥺) so I could come and stay with my hubby and two littlest while we wait until the babies decide to make their appearance or until something happens where I have to be admitted to the hospital again. I know lots of people are invested in our journey (I think we are pretty boring 😜🤣) so we started a YOUTUBE channel! We will post updates about our journey, the babies and our family on YouTube @THEFAMILYYOUNGVLOGS #youtube #largefamily #adoption #fostercare #quads #quadruplets #quadrupletpregnancy #familyvlog #blendedfamily

Допис, поширений Maxine (@maxinelee_y)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

This picture is a hot mess. Sort of like our lives right about now but hey, that’s life with 9 kids 8 and under. It’s crazy when people ask me how old my children are, “Well they are 8,5,4,3,2 and we have 4 that are 3 months”, you should see their faces 🥱 So I have to come to terms with the fact that not every picture is gonna be perfect. It’s four newborns, what can I expect….. OR I can blame my husband for taking only 4 photos when I said “Just snap a bunch because they are moving a lot” 🤦🏻‍♀️ Thanks BB 😘 @helloimjacobyoung ALSO, it was hilarious because as we were taking these photos outside the UPS driver pulled up to deliver a package. He did a double take multiple times, I think he didn’t believe what he was seeing 🤣 Yes Sir, it’s four babies. #quads #quadruplets #quadrupletsofinstagram #multiples #somanybabies #handfulofbabies #twins #triplets #babies #motherhood

Допис, поширений Maxine (@maxinelee_y)

Share