Pašeračka Hlůšková promluvila z vězení o svých právnících: jeden z nich jí prý nabízel nechutné návrhy

Tereza Hlůšková během svého pobytu v Pákistánu zažila mnoho těžkých chvilek od roku 2018, kdy byla zadržená na místním letišti s kufrem drog. Za tuto dobu musela vyměnit ihned několik advokátů, a jak Tereza pro deník Blesk přiznává, jeden z nich jí dokonce posílal nechutné návrhy.

Byla to také jedná z příčin, proč se zatím nemůže dostat na svobodu.

Zdroj: youtube.com

Za pašování téměř devíti kilogramů heroinu Hlůšková dostala trest 8 let a 8 měsíců odnětí svobody. Proti tomuto rozsudku se ale odvolala. K obhajobě potřebuje mít dobrého právníka, a jak se zdá, není jednoduché ho zde najít.

Tereza pro deník Blesk uvedla, že její první advokát Čaudhrí Džavád Zafar byl lhářem. „Nestyděl si vzít několik tisíc euro od mé rodiny a poté mi dělat nechutné návrhy, za což jsem jej vyhodila,“ dodala blondýna.

Zdroj: expres.cz

Před soudem ale Hlůšková nutně potřebovala právníka a najala Ašgara Dogara, který jí ale také moc nepomohl. Advokáta po přísném rozsudku znovu vyhodila, i když potom ho vzala zpět.

Následně ale pašeračka přiznala, že Dogar dělal, co mohl a podle ní mohlo být ještě hůř. Nevyhověl Tereze ani světoznámý právník Saif ul Maluk, který se nespecializuje na drogové případy a tím pádem nemohl Češce pomoct.

Zdroj: youtube.com

Hlůšková doufala, že se domů dostane díky vyhlášené v zemi amnestii, ale ta jí se nakonec nejspíš týkat nebude.

Češka říká, že se ze svých chyb poučila a největším její přáním je dostat se domů. „To teď záleží na Dogarovi. Mě stále naděje neopouští!“ ukončila Tereza.

Zdroj: expres.cz

PSALI JSME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: ZA PŘEDCHOZÍ DOBU LABORATOŘE ODHALILY 5 854 NAKAŽENÝCH KORONAVIREM

PŘIPOMÍNÁME: 24. LISTOPAD BYL POSLEDNÍM DNEM ŽIVOTA KAMILY MOUČKOVÉ, BYLO JÍ 92 LET: BYLA PRVNÍ ŽENOU MODERÁTORKOU ZPRAVODAJSKÉ RELACE V EVROPĚ

Share