„Takový je život. Sice jsme se rozešli“: hvězda Slunečné Bára Jánová promluvila o rozchodu. Co se stalo

Nic nezkontroluje sílu vztahu lépe než karanténa. Nový vztah Báry Janové s Vítězslavem Bečkou nemohl dlouho žít v podmínkách pandemie.

Zdroj: youtube.com

„Takový je život. Sice jsme se rozešli, ale nijak si neublížili,“ svěřila se Jonová v rozhovoru pro super.cz

K rozpadu vztahu došlo kvůli rozdílným názorům na některé věci. Podle Janové bylo lepší vztah ukončit, dokud je tu vzpomínka na dobré okamžiky, než nechat v paměti nadávky a skandály.

Zdroj: facebook.com

Oni začaly žít po dvou měsících vztahu. Důvodem byla izolace. Jinak by se nemohli vídat. Proto si pronajali garsonku a začali spolu bydlet. Pak se přestěhovali do většího bytu.

Za nejšťastnější dobu jejich vztahu Bára však považuje první dva měsíce vztahu, než se nastěhovali a propadli se do domácích problémů. A každý měsíc spolu žili jako rok.

Zdroj: facebook.com

Pár se snažil vztah udržet. Ale po několika pokusech se rozhodli, že bude lepší se rozejít. Janová prozradila, že i přes krátký vztah, u nich byly skutečné pocity a láska.

Navzdory rozchodu se budou stále navzájem podporovat a budou se vídat i nadále, i když každý bude mít jiný vztah.

Zdroj: spycross.cz

Bára teď žije sama. Z toho bytu se odstěhovala. Její kamarádka pomohla najít nový byt v dostatečně krátké době. Takže teď se herečka raduje, že žije sama.

Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: 24. LISTOPAD BYL POSLEDNÍM DNEM ŽIVOTA KAMILY MOUČKOVÉ, BYLO JÍ 92 LET: BYLA PRVNÍ ŽENOU MODERÁTORKOU ZPRAVODAJSKÉ RELACE V EVROPĚ

PŘIPOMÍNÁME: MODELKA ŠEREDOVÁ ZVEŘEJNILA DOJEMNOU FOTKU SE SVOU MALOU DCERKOU A UKÁZALA, JAK VYPADÁ ŽIVOT MIMO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Share