„Pes běhal, hlasitě štěkal a snažil se upoutat pozornost“: Lidé šli kolem starého muže ležícího na zemi

V dnešní době mnoho lidí soudí ostatní pouze podle jejich vzhledu. Pokud leží na zemi muž dobře oblečený, to znamená, že je mu špatně a naléhavě je třeba mu pomoct. A pokud je oblečení špinavé, tak je opilý a je třeba obejít…

Dnes se s vámi chceme podělit o velmi dojemný příběh, který se odehrál v Kostarickém městě Guápiles.

Tento příběh se odehrál na jedné z místních tras. Pes běhal, hlasitě štěkal a snažil se upoutat pozornost. Mnoho řidičů nerozumělo, co se děje a míjelo zvíře.

Zdroj: storyfox.ru

Nakonec se jeden nelhostejný muž rozhodl zastavit se a zjistit, co se děje. Pes ho okamžitě začal vést. Řidič ho musel následovat několik set metrů. Brzy uviděl, co se stalo.

Na kraji silnice ležel muž. Byl velmi špatně oblečený a všichni kolemjdoucí šli kolem něj, protože si mysleli, že je opilý.

Zdroj: storyfox.ru

Ale řidič, kterého pes zastavil, si uvědomil, že starý muž potřebuje pomoc a zavolal ambulanci.

Po příjezdu lékaři zjistili, že on měl infarkt. Když sanitka zvedla starého muže, pes skočil s ním do auta a nikdo se neodvážil vyhnat ho pryč.

Zdroj: storyfox.ru

Brzy se muž začal cítit lépe a řekl, že se jmenuje Jorge a pes má jméno Chiquita, oni žijí spolu ve starém přívěsu na okraji města.

V ten den procházel městem s Chiquitou, když se mu najednou udělalo slabo. Srdce ho začalo bolet a po chvíli omdlel. Kdyby s ním nebylo oddané Chiquity, muž by mohl zemřít. Naštěstí všechno dobře dopadlo!

Zdroj: storyfox.ru

Share