Po 15 letech společného života je čas požádat o ruku: Jakub Kohák se rozhodl, že se chce oženit

Byl to opravdu nečekaný čin. Režisér a herec Jakub Kohák požádal o ruku svou partnerku Báru. Bylo to překvapivě, protože tento pár je spolu už 15 let.

Jakub a Bára spolu žijí už 15 let, mají dvě děti, ale nejsou manželé. Teď se ale vše mění a herec a režisér prozradil, že se rozhodl pro další krok.

Jakub Kohák / Zdroj: YouTube

Během vysílání v rádiu Evropa 2 řekl, že požádal o ruku svou partnerku. Znělo to neuvěřitelně a překvapivě.

Byl to jeho dárek k jejím narozeninám, asi si už ani nedokázala představit, že by se to někdy stalo. Ale nejspíš si tento okamžik bude pamatovat až do konce svého života.

Jakub Kohák / Zdroj: YouTube

V rádiu také prozradil, že poklekl a že v tu chvíli klavírista virtuos hrál píseň Imagine od Johna Lennona. Bylo to romantické a velmi symbolické.

Jeho budoucí manželka Bára se narodila 8. prosince a ve stejné datu bývalý fanoušek skupiny Beatles zabil Johna Lennona.

Jakub Kohák / Zdroj: YouTube

Otázkou ale zůstává, zda to bylo naplánované účelově, nebo jsou to jen náhody. V každém případě, hlavní věc je, že se tato událost stala a se dostanou na novou úroveň.

Jakub Kohák / Zdroj: YouTube

Ale teď mnoho lidí možná zajímá, kdy přesně bude svatba? Jakub Kohák odpověděl, že už udělal jeden velmi důležitý krok a na další má ještě 10 let.

PSALI JSME: „ABY ČLOVĚK NĚČEHO DOSÁHL, MUSÍ PRACOVAT A MAKAT“: LUCIE VONDRÁČKOVÁ NATOČILA VIDEO NA MOTIVAČNÍ PÍSNIČKU DEJ SI CÍL

PŘIPOMÍNÁME: VE FUCHSIOVÝCH ŠATECH A V ROUŠCE S PERLAMI: 69LETÁ JILL BIDENOVÁ VEŘEJNĚ PODPOŘILA SVÉHO MANŽELA A ZAUJALA SVÝM VZHLEDEM

Share