Když nevěsta uslyšela rozhovor ženicha, zrušila svatbu: jaký měla k tomu důvod

V dnešní době není manželství pro výpočet vzácným jevem. Mladá dívka prozradila, že se málem vdala. Ale včas zjistil, jaký vlastně je ve skutečností její ženich.

Pár se seznámil na večírku u společných přátel. Okamžitě našli společnou řeč. Dívka získala odvahu a pozvala muže na rande. Dopadlo to skvěle. Hodně spolu mluvili a on sdílel svůj osud.

Večírek / ilustrační foto / Zdroj: evolutionsport.ru

Přestěhoval se z vesnice do města a rychle začal budovat kariéru. Práce mu zabrala veškerý volný čas. Sdělil dívce, že kvůli tomu neměl ani vztah. Nemohl si však dovolit koupit dokonce i malý byt, který by umožnil to, že se jeho rodiče přestěhují do města. Ale snažil se dosáhnout toho, co chtěl.

Holky měly takové kluky vždycky rády. I když takové problémy ona moc nezná. Vyrůstala v bohaté rodině, ale to ji neodradilo od chlapce.

Pár v kavárně / ilustrační foto / Zdroj: freepik.com

Jejich životy byly zcela odlišné. Dívka ho opravdu milovala a stejně měla peníze. Tak začali chodit. O měsíc později se chlapec přestěhoval do bytu nové vyvolené. Brzy se seznámili s rodiči dívky.

Otec si nového přítele dcery vůbec nevšímal. Řekl, že ho považuje za podvodníka a nevěří mu. Rozhodl se, že s ní chodí jen kvůli penězům.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

O půl roku později mladík požádal o ruku a srdce dívky. Ona samozřejmě souhlasila. Aktivně se začala připravovat na svatbu. Veškeré náklady hradil otec dívky.

Obřad chtěli strávit na chalupě na venkově. Byly to vzrušující přípravy. Jen dívku mrzelo, že jí snoubenec nijak nepomohl s přípravami. Až do pozdních nočních hodin se zdržoval v práci a do přípravy se vůbec nezapojil.

Kytka / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ale přišel ten dlouho očekávaný svatební den. Všechno bylo skvělé. Všichni si však všimli, že někdo chybí a je to ženich. Šla ho hledat. Našla ho za domem, kde se obřad konal. Tam slyšela, jak přátelsky mluví s nějakým mužem.

Požádal o pár týdnů času, vše vrátí po svatbě, až budou mít dost peněz. Ten druhý muž byl ale velmi agresivní a nechtěl poslouchat výmluvy.

Smutna dívka / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Tehdy dívka vše pochopila. Okamžitě začala plakat a vše řekla otci. Litovala, že se mýlila a omluvila se. Byla zlomená, protože byla podvedena. Ten chlapec se ji ještě dlouho snažil přesvědčit, že ji opravdu miluje, ale dívka mu už nevěřila.

PSALI JSME: NEVĚSTA SE NA SVATBU PŘIPRAVOVALA 7 MĚSÍCŮ. JEJÍ MANŽEL ALE ZAPOMNĚL, ŽE JÍ POŽÁDAL O RUKU

PŘIPOMÍNÁME: NEVĚSTA SE ROZHODLA ZAPŮSOBIT NA HOSTY SVÝM OBLEČENÍM A ROZHODNĚ USPĚLA: ŠATY VYVOLALY MNOHO KONTROVERZÍ A DISKUSÍ

Share