Poté, co majitel přivázal svého psa ke starému nábytku, nechal ho v baráku

Zdroj: storyfox.ru

Toto je pes, který se jmenuje Red a je mu 9 let. Bydlí na Floridě a nyní pro něj hledají trvalé bydliště. Až donedávna žil dobře, v domě a s majitelem. Ale nakonec to se skončilo tím, že zůstal na ulici, přivázaný k staré pohovce…

Zdroj: storyfox.ru

Tento popuzující příběh, který se stal s Redem, stejně jako s jeho majitelem Toddem Nordmannem, překvapila veřejnost. S tímto mužem bydlel Red 9 let. Před rokem se stal bezdomovcem. Stalo se tak, že pronajímatel Todda nečekaně zemřel. A jeden z jeho příbuzných si vzal sobě tuto nemovitost jako dědic. Todd zůstal na ulici v únoru roku 2019. Byl zoufalý.

Pak Todd zmizel a prostě nechal svého psa v opuštěném domě, a z nějakého důvodu ho přivazal k rozedranému, špinavému křeslu.

Toho dne, kdy byl tady nalezen Red, měl špatný stav. Úplně pokrytý blechami a parazity, seděl s řetězem kolem krku… A k tomu ještě v domě běhaly krysy a hmyz.

Nechutný obrázek doplnil starý nábytek, špína a odpadky.

Zdroj: storyfox.ru

Kolik dní tu hladový pes strávil, nikdo nemůže říct. Ale hlavní věc je, že ho dokázali najít a zachránit.

Chudáka přivezli na veterinární kliniku a poté umístili do útulku. Nyní pro Reda dobrovolníci usilovně hledají domov. Existuje naděje, že brzy bude mít dobré majitele.

Zdroj: storyfox.ru

Todd, bývalý majitel psa, byl nalezen poměrně rychle. Bylo zjištěno, že to byl ten, kdo hodil Reda do té špinavé místnosti. Trestem za to muž bude sedět 3 měsíce ve vězení. Rovněž je mu zakázáno na 5 let mít psa.

Možná ve vězení Nordmann pochopí, co udělal, a bude litovat své krutosti. A přejeme zachráněnému zvířeti klidný a šťastný život.

Share