Přátelé si koupili dům a našli ve stěnách velmi drahé tajemství předchozího majitele

Překvapení z roku 1923 velmi potěšilo muže, který si koupili dům

Zdroj: instagram.com

Majitelé nově zakoupených domů našli ve svých bytech spoustu zajímavých věcí: podivné sklepení a zábavné pokoje. To ale byla jen špička ledovce.

Kamarádi, při opravě domu našli obal, který byl zabalen do staré slámy, papíru a provazu.

Zdroj: readovka.news

Nick Drummond a Patrick Buckker věděli, který dům si koupí: jednalo se o 105 let staré sídlo s nejbohatší historií. Možná i proto se svým nálezem, který spadl přímo ze zdi, příliš nedivili.

Zdroj: instagram.com

Na začátku si přátelé mysleli, že jsou to jen prvky staré izolace, ale rozbalením obalu uviděli šest lahví whisky Old Smuggler z roku 1923.

Po chvíli zjistili, že po celé délce místnosti byly zamčené nádoby s alkoholem s nápisem „Vyrobeno ve Skotsku“.

Zdroj: instagram.com

Kluci slyšeli, že bývalý majitel byl Adolf Hafner, který byl pašerák (podnikatelé, kteří nelegálně prodávali alkohol) v době prohibice. Po celou dobu se však pověsti o legendárním majiteli řadí k mýtům.

Zdroj: instagram.com

Po důkladném ohledání domu našli přátelé další skrýš s whisky ukrytou pod podlahami – celkový úlovek byl 66 lahví. Aukční domy jsou připraveny bojovat o drahocenný alkohol: nabídly 37 až 75 tisíc korun za jednu lahev. Peníze však mladé lidi příliš nepřitahují.

Zdroj: readovka.news

Přátelé se rozhodli, že prázdné láhve budou ponechány na místě, pod podlahami, umístěním skleněného panelu nahoře. Oni doufají, že takovým způsobem zachová historii domu.

Několik lahví navíc darovali historické společnosti. Jednu láhev hodlají chlapci společně vypit, aby okusili vzácnou chuť minulého století.

PSALI JSME: ŽENA SI ROK NIC NEKUPOVALA A ŠETŘILA NA DŮM: ZDE JSOU JEJÍ TIPY

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PO SVÉ TETĚ ZDĚDILA DŮM: KDYŽ TAM NAŠLA STARÝ TREZOR, PŘED OTEVŘENÍM TOTIŽ NEVĚDĚLA, CO SE BUDE UVNITŘ NACHÁZET

Share