Zvířata předvádějí dennodenně bravurní herecké výkony: Tajemství seriálu Slunečná

Natáčení každého seriálu není žádná sranda, je to velmi náročná a dlouhá práce. Všichni herci musí hrát svědomitě a zodpovědně.

Eva Burešová hrají hlavní hrdinku ve seriálu Slunečná. Děla to profesionální, ale občas je záchvat smíchu silnější. Jedna scéna kvůli tomu malém nebyla natočena.

Zdroj: blesk.cz

Jaké tajemství má seriál Slunečná?

Týna Popelková, kterou ztvárňuje Eva Burešová má v kostymérně celkem 5 flanelových košili. Také tam má 10 dalších outfitů tvořených z kalhot, třiček, bot a šátků.

Zdroj: tyden.cz

Marek Lambora hraje bohatého syna Janka Linharta. V kostymérně má 5 obleků a ještě deset kusů běžného oblečení.

Zdroj: idnes.cz

Všechna zvířata z seriálu Slunečná předvádějí dennodenně bravurní herecké výkony. Kráva Jitka, kozy, králík Tonda, slepice, koně, pes Aragorn, štěňátko a kozel.

Zdroj: ahaonline.cz

Všichni herci v hospodě vypili třicet sudu nealko piva. Je to 1250 litrů. Také za díl padne přibližně deset porci jídla, které štamgasti snědí.

Zdroj: rexter.cz

Maskérky pro herce spotřebovali 24 litrů laku na vlasy, 7 litrů dezinfekce 1,5 litru make-upu a 0,7 kilo pudru, půl litru řasenky, 84 balíčků papírových kapesníků a 72 balení vlhčených ubrousků.

Zdroj: iprima.cz

Před kamerou celkově bylo 291 herců. 38 z nich stále spolupracuji se Slunečnou. Díly se odehrávají v 15 dekoracích.

Zdroj: mediar.cz

Při natáčení herci nesmí pít. Kvůli tomu místo slivovice a vodky herci pili vodu, místo červeného vina rybízový džus, a místo bílého jablečný.

V seriálu herci pracují se sýry, ale nejsou skutečné. Jsou vyrobené z polystyrenu a namazané olejem.

Share