Řidič spěchal starou ženu na přechod pro chodce: Našla skvělý způsob, jak mu dat lekci

Ke starším lidem je vždy nutné být zdvořilý. Učíme to své děti, protože od útlého věku nám byla vštěpována úcta k starším lidem. Ale ne každý dospělý si to pamatuje, zvláště když je ve spěchu.

Autor jednoho videa natočeného před více než 10 lety pravděpodobně nemohl tušit, že na YouTube získá více než 5 milionů zhlédnutí a neztratí svou relevanci. Na prvních záběrech vidíme mladé lidi, jak zdokonalují své skateboardové dovednosti.

 

Zdroj: youtube.com

 

Najednou jejich pozornost upoutal hlasitý zvuk pneumatik automobilu: řidič prudce zabrzdil před postarší paní, která na začátku přechodu pro chodce ztuhla.

Mladý muž za volantem začal na ženu silně troubit: ona vyděšená pomalu pokračovala v cestě.

 

Zdroj: youtube.com

 

Řidič luxusního vozu pravděpodobně spěchal, zatímco dál tlačil na klakson a troubil na babičku. Zdálo se, že rostoucí podráždění zcela potlačilo jeho dobré chování. Starší dáma nekřičela a nehádala se, jako by to udělal každý na její místě. Hrubost však nezůstala nepotrestána. Žena buchla do auta s taškou.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdálo by se, že úctyhodná dáma nemůže mít v rukou hodně síly? Odpověď by mnohé překvapila: stačí k aktivaci airbagu, kterým by řidič přitlačen k sedadlu kvůli náhlému otevření airbagu.

 

Zdroj: youtube.com

 

Nejzajímavější na tomto příběhu je, že stará žena pokračovala ve své cestě klidně a bez spěchu. Je to však třeba vidět: skvělý nápad okamžité pomsty!

 

 

Popularita tohoto videa je tak vysoká, i přes ne velmi dobrou kvalitu záznamu, nejen proto, že je zábavné. Každý z nás si musí pamatovat úctu ke starým lidem, jejich pocity a schopnosti. Zdá se nám, že řidič kabrioletu zaslouženě dostal zadostučinění od starší paní.

 

Zdroj: youtube.com

 

Share