“Říkali jsme si, že využijeme Karlův most, protože momentálně je Praha volná”: Vodička s Krejčířovou překvapili veřejnost v centru hlavního města

Pandemie koronavirusu denně ničí nejenom lidské zdraví, ale i kulturní svět. Epidemie moc trápí i profesionální tanečníky, kteří se museli přestat zabývat tím, co mají rádi.

24letý tanečník Dominik Vodička kvůli opatřením sedět doma nechce, a proto vyrazil se svou partnerkou Evou Krejčířovou na Karlův most, kde společně tančili.

Zdroj: instagram.com

Vítěz populárního show StarDance žádnou jinou možnost tančit neměl, a kvůli tomu začal tancovat přímo na nejpopulárnějším mostu v Praze.

“Říkali jsme, že využijeme Karlův most, protože momentálně je Praha volna. Nikde nikdo. Navíc jsme tančili ráno,” řekl portálu Blesk tanečník.

Zdroj: instagram.com

Vodička během celého tance byl polonahý, a oblékl jenom černé kalhoty a černé boty. Jeho taneční partnerka Eva měla na sobě bílé šaty.

Taková symbolika podle slov Vodičky ukazovala boj mezi dobrem a zlem. Taneční pár natáčel videoklip, který v nejbližší době sdílí na YouTubu. V něm chtějí ukázat, že jsou stalé aktivní i v takovém domácím období.

Zdroj: instagram.com

Pár doufá, že ten videoklip muže přinést jim nějakou práci, protože oba kvůli pandemii nemohou vydělávat tancem. “Už jsem dostal tip na rozvážení jídla. Kamarádi už rozvážejí, takže si myslím, že od ledna nastoupím,” uvedl Vodička.

Jeho taneční partnerka Eva řekla, že pokud epidemie koronaviru přetrvá, začne dělat asistentku na veterinární klinice.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: TANEC OBYČEJNÝCH TATÍNKŮ BYL U PUBLIKA TAK OBLÍBENÝ, ŽE VSTALI ZE SEDADEL A ZAČALI SOUTĚŽÍCÍM TLESKAT

PŘIPOMINAME: HEREC SERIÁLU SLUNEČNA JAN ŠŤASTNÝ UVAŽUJE O DALŠÍM DÍTĚTI: „MYSLÍM SI, ŽE JI BUDU HODNĚ ROZMAZLOVAT“

Share