Saša Rašilov prozradil, jak lze o Vánocích překvapit svou milovanou: ale tato metoda není tak jednoduchá, jak by se někomu mohlo zdát

Letošní Vánoce budou pro herce Sašu Rašilova a jeho manželku Lídu zvláštní nejen kvůli koronaviru. Letos s nimi kromě dcery Marušky bude i malá Emílie, která se narodila před třemi měsíci. Pro portál Super.cz herec prozradil o vánočních plánech trochu víc.

Novináři se herce ptali, jak nakupuje dárky a co si vybírá pro své blízké. Na začátku odpověděl, že když nestíhá, tak chodí nakupovat třeba ve tři ráno, kdy jsou obchody jednoznačně prázdné.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Pak ale dodal, že to byl vtip a že vlastně nakupuje dárky stejně jako většina ostatních lidí. Tedy buď, když má štěstí, že si všechny dárky koupí pohromadě, nebo přes internet.

Letos ale pravděpodobně uskuteční všechny vánoční nákupy na internetu. Má jisté obavy ze situací, které mohou být v obchodních centrech po zmírnění opatření.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Podle něj to může vypadat jako nějaké šílenství, a tak s rodinou raději letos zůstane doma.

Saša Rašilov přiznal, že každý rok překvapovat svou manželku Lídu není vůbec jednoduché. Udělat skutečné překvapení pro svou milovanou je někdy těžký úkol.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Vždycky ženu potěší, když muž jakýmkoliv způsobem zjistí nebo vypátrá něco, co by si ta žena skutečně přála, ne, co by si přál muž, aby měla,“ řekl Saša Rašilov.

K tomu je třeba být dostatečně všímavým. Ale nestačí být takovým jen měsíc před Vánoci, takovým je třeba být po celý rok.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Kromě toho se herec podílel na natáčení vánočního klipu, což je poděkování všem zdravotníkům. Tam zpíval spolu se svými kolegy ze seriálu Sestřičky Modrý kód.

PSALI JSME: JAN HAMÁČEK UVEDL, ŽE ZATÍM NEVIDÍ SMYSL ZPŘÍSŇOVAT OPATŘENÍ: MINISTŘI BUDOU JEŠTĚ DISKUTOVAT, JAK DÁL

PŘIPOMÍNÁME: KATE MIDDLETON A PRINC WILLIAM VYRAZILI NA VÁNOČNÍ TURNÉ PO VELKÉ BRITÁNII

Share