«Seriál Modrý kód a později Sestřičky jsem točil rád a rád na něj budu vzpomínat»: Jiří Štěpníček se více natáčet v seriálu nebude. Co stalo příčinou

Herec televizních seriálů Sestřičky, nečekaně ukončil natáčení. Herec přestal natáčet kvůli strachu, že se nakazí koronavirem.

Zdroj: krajskelisty.cz

Jak prozradil herec v rozhovoru pro super.cz, on nechtěl přerušovat účast na natáčení. Rozhodnutí o odchodu padlo zhruba před dvěma měsíci. Jiří řekl, že tehdy kvůli korunovaci začaly změny v natáčení.

„Seriál Modrý kód a později Sestřičky jsem točil rád a rád na něj budu vzpomínat.“ – komentoval herec pro super.cz

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

To se dotklo i kolegů z natáčení celkově. Herec se velmi bál, že onemocní a má obavy z možných následků. Štěpánička se mezitím odstěhoval z hlavního města do své chalupy a tak se vyhnul nákaze.

Zdroj: prima.iprima.cz

Nyní zůstává nejasný osud seriálu a další vývoj děje. Podle příběhu by se dnes měly usmířit rodiny, které bojují s Bojanů a Kinských a měla by být odhalena pravda o adopci setry Katky. Všechny tyto události by se měly stát během dovolené na počest jmenování primáře Bojana.

Zdroj: aplausin.cz

Odchod Jiřího byl právě v době, kdy byli herci a část štábu v karanténě. A vlastně primáře Bojana hraje Štěpnička. Jak přepsali děj scenáristé a jak se budou dění dále vyvíjet, se dozvíme dnes večer.

Zdroj: aplausin.cz

PSALI JSME: FOREJT PROMLUVIL O VZTAHU S BUREŠOVOU: ŘEKL, ŽE JE TO MEZI NIMI POSVÁTNÉ

PŘIPOMÍNÁME: TŘETÍ TĚHOTENSTVÍ ORNELLY KOKTOVÉ: REAKCE MONIKY BINIAS NA VNOUČE PŘEKVAPILA VŠECH

Share