Šestačtyřicetiletá Penelope Cruz ohromila mládím a krásou

Herečka odhalila tajemství své ohromující postavy

 

Zdroj: Youtube.com

 

První záběry z natáčení nového filmu „Competencia oficial“ – Oficiální soutěž v Madridu se ukázaly těm, kteří Penelope Cruz už dlouho neviděli – herečka, jak se zdá, vůbec nestárne a je stále krásnější. Navzdory tomu, že Penelope již oslavila své 46. narozeniny, dokázala si udržet bezchybnou postavu a tvář prakticky bez vrásek.

 

Zdroj: Refinery29.com

 

Nemyslite si však, že to dosáhla bez jakéhokoli úsilí. Jak herečka vysvětlila ve svém nedávném rozhovoru, hodně na sobě pracuje. Penelope se přiznala, že někdy zacházela sama se sebou docela nezodpovědně. Například byla zoufalá kuřačka – kouřit začala poté, co hrála ve dvou filmech, kde její hrdinky neustále „kouřily“. Jednalo se o filmy „Kokain“ a „Vicky Cristina Barcelona“. A od té doby je sama vážně závislá na tabáku.

 

Zdroj: Deadline.com

 

Když však Penelope porodila děti, které porodila v manželství s Javierem Bardemem, stáhla se a dokázala přestat kouřit. Poté zcela revidovala svůj životní styl. „Teď nepiju, nekouřím a dodržuji výjimečně zdravou stravu,“ řekla Penelope. Navíc nezapomíná ani na cvičení. „Naučila jsem se o sebe dobře starat!“ – řekla hrdě Cruz.

 

Zdroj: Nickiswift.com

 

Pokud jde o film, na jehož scéně se Penelope objevila, jedná se o komedii, ve které se jejím partnerem stal Antonio Banderas. Děj filmu se zdá být zkopírován z každodenního života Hollywoodu. Je o natáčení nového filmu. Cruz hraje ředitelku oficiální soutěže, zatímco šedesátiletý Banderas je filmovou hvězdou posedlou svým egem.

 

Zdroj: 7sisters.ru

 

Natáčení komedie mělo začít v březnu. Kvůli pandemii koronaviru však musely být práce na oficiální soutěži na více než šest měsíců přerušeny, což tvůrce komedie velmi odradilo. „To však lze považovat za pozitivní moment. Koneckonců, během této doby jsme mohli nad připravovanou prací přemýšlet do všech podrobností! “ – řekl scénárista a režisér komedie Gaston Duprat.

 

Share