Sophie Lorenová je 83 let, ale stále je krásná: Její 7 tipů krásy pro ženy

Legendární italská herečka Sophie Lorenová letos oslaví 84.narozeniny. Slavná italka byla dlouho považována za nejkrásnější ženu 20. století.

Zdroj: you-journal.ru

Navzdory svému věku vypadá Sophia Lorenová mnohem mladší než jsou její roky. V roce 2014 se stala tváří reklamní kampaně Dolce & Gabbana: slavná firma na její počest vytvořila speciální odstín rtěnky!

Jaké je tajemství štíhlé postavy slavné herečky?

Zdroj: you-journal.ru

Zde je několik tipů od Sophie Lorenové:

1. Dovolit si slabost.

U Sophie Lorenové to jsou těstoviny! Podle hvězdy, oni nevedou k nadváze, ona to má testováno časem. Jak říká herečka:

„Za všechno, co mám, vděčím špagetám.“

Zdroj: you-journal.ru

2. Milovat svůj věk.

Pokud jde o věk, Sophie Lorenová přiznává, že nemá žádné zvláštní tajemství v boji proti stáří. Jen je třeba žít v harmonii se sebou a okolním světem, zachovat klid, vyrovnanost a stabilitu, nesmíme zapomenout na radosti života a dohlížet si na sebe — chutně jíst, pěkně se oblékat a cvičit.

„Žena, která je pevně přesvědčena o své kráse, se nakonec podaří přesvědčit všechny ostatní.“

Zdroj: you-journal.ru

3. Spát 9 hodin denně.

Sophie Lorenová chodí spát v devět večer a vstává v šest ráno.

„Krása stojí za to bojovat za ni.“

Zdroj: you-journal.ru

4. Cvičit

Ráno si herečka cvičí a pak jde na zahradu obdivovat květiny a nadýchat se jejich vůně. Navíc nekouří, nepije alkohol, odmítá máslo a smažená jídla.

„Nic nedělá ženu krásnější než víra, že ona je krásná.“

Zdroj: you-journal.ru

5. Pít hodně čisté vody.

Každý den Sophie Loren pije 2 litry čisté vody. Díky tomu kůže je pružná a hydratovaná a tělo je vyčištěno z toxinů. Herečka je přesvědčena: kdo pije méně čisté vody, je odsouzen k předčasným vráskám.

„Je těžké být neodolatelná, pokud jste líní.“

Zdroj: you-journal.ru

6. Uspořádat si půstní dny.

Každé 2-3 měsíce si Sophia Lorenová zařídí půstní dny. Během 2-3 dnů herečka pije čerstvé džusy a jí pouze čerstvé ovoce, aby vyčistila střeva, posílila imunitu a osvěžila pokožku obličeje. Navíc Sophie Lorenová doporučuje jíst co nejvíce čerstvých ananasů, které zabraňují hromadění tělesného tuku a chrání postavu před nadbytečnými kilogramy.

„Existuje zdroj mládí: je to vaše mysl, váš talent, kreativita, kterou přispíváte do svého života a života milovaných lidí. Když se naučíte pít z tohoto zdroje, opravdu porazíte věk.“

Zdroj: you-journal.ru

7. Čistit si pokožku.

Chcete-li zachovat mladistvou pleť co nejdéle, Sophie Lorenová doporučuje neustále hydratovat obličej lotiony a krémy pouze pomocí kvalitní kosmetiky. Například pro demakiazhu očí herečka používá rostlinný olej a poté vždy používá krém s vitamínem A.

„Předpokládá se, že nedostatky obličeje musí být skryty. Ale co jsou nevýhody? Velmi často jsou neobvyklé rysy lepší zdůrazňovat, než skrývat.

Zdroj: you-journal.ru

PSALI JSME: CELEBRITY, KTERÉ BYLY BEZ DOMOVA, NEŽ USPĚLY

PŘIPOMÍNÁME: OPRAVDOVÝ ROMANTIK: PRINC WILLIAM RÁD VAŘÍ PRO KATE MIDDLETON. CO SE MU DAŘÍ NEJLÉPE

Share