Celebrity, které byly bez domova, než uspěly

Velké honoráře, luxusní domy, módní oblečení – je těžké nezávidět životnímu stylu hollywoodských hvězd. Ještě těžší je uvěřit, že ne všechny měly dobré životní podmínky a někdy dokonce byly bez domova.

Celebrity, které měly dlouhou cestu k úspěchu:

Halle Berry

Zdroj: film.ru

Od dětství Halle Berry snila o tom, že se stane herečkou, ale její matka, která pracovala jako zdravotní sestra, nevěřila v potenciální úspěch své dcery.

Navzdory skutečnosti, že v mládí budoucí herečka žila v hojnosti a dokonce se stala první afroamerickou účastnicí soutěže krásy Miss World, když se přestěhovala do New Yorku z Ohia, zůstala bez podpory.

Halle měla s sebou málo peněz, jen na jídlo, a musela nocovat v útulku pro bezdomovce. Ale brzy získala Berry svou první roli a její kariéra šla vzhůru a zároveň se její finanční situace zlepšila.

Jennifer Lopez

Zdroj: film.ru

Jennifer Lopez se ocitla v podobné situaci jako Halle Berry. Od malička také snila o tom, že se stane velkou hvězdou, a byla připravena na cokoli, aby dosáhla svého snu.

Rodiče budoucí herečky a zpěvačky však nevěřili, že dívka s jejím příjmením a původem může to udělat. Když JLo odešla ze školy, rodiče se rozzlobili a odmítli svou dceru podporovat.

V té době Lopez nocovala kdekoli nebo zůstávala přes noc na gauči v tanečním studiu. Tanec jí později pomohl začít vydělávat, a pak se Jennifer stala hvězdou televizní obrazovky.

Charlie Chaplin

Zdroj: film.ru

Navzdory skutečnosti, že Charlie Chaplin je spojován s komedií, život legendárního herce a režiséra připomínal spíše tragédii. Když byli Charlie a jeho bratr Sydney dětmi, jejich matka Hannah jejich otce opustila, ale brzy zbankrotovala a později skončila v psychiatrické léčebně.

Chlapci strávili dětství v dětských domovech, a když jejich matka byla propuštěná znovu začala spolu žít s bývalým mužem. Ukázalo se, že je alkoholik, a zacházel s dětmi tak špatně, že skončily v péči státu.

Hannahina nemoc opět zvítězila, žena znovu skončila v blázinci a nechala Charlieho bez domova a bez jídla. Toto pokračovalo po krátkou dobu, dokud se z armády nevrátil bratr budoucí hvězdy Sydney.

Daniel Craig

Zdroj: film.ru

Stejně jako mnoho jeho kolegů, Daniel Craig od dětství snil o tom, že se stane hvězdou, a byl pro to připraven obětovat vše. V 16 letech vstoupil budoucí agent 007 do Národního divadla mládeže v Londýně, kam se přestěhoval sám ze svého rodného Liverpoolu.

Život v hlavním městě nebyl sladký, Craig zůstával přes noc u přátel nebo na lavičce v parku a ve svém volném čase pracoval na neplný úvazek v restauracích.

To pokračovalo, dokud se jeho kariéra postupně nešla vzhůru, a nyní je Craig jedním z nejbohatších herců na světě.

Sylvester Stallone

Zdroj: film.ru

V jeho filmografii je film, ve kterém není hrdý na svou účast. Toto je film Párty u Kitty a hřebců, který byl přejmenován na Italský hřebec.

Podle samotného herce si musel v tomto filmu zahrát, protože v té době byl vystěhován z bytu v New Yorku, a proto nocoval tři týdny na autobusové zastávce.

Situace byla prakticky beznadějná. Proto začal chodit na pochybné castingy, aby si znovu pronajal dům.

PSALI JSME: CELEBRITY, KTERÉ SE ZAMILOVALY DO VLASTNÍCH FANOUŠKŮ

PŘIPOMÍNÁME: SVOBODNÉ A ŠŤASTNÉ: HVĚZDY, KTERÉ SE NIKDY NEVDALY

Share