“Svaly pnuly jako liány”: Verešová překvapila veřejnost svou postavou

40letá Andrea Verešová ve svém věku má úžasné tělo. Topmodelka má naprosto dokonalou postavu, kterou mají rádi velké množství mužů. Ale během poslední módní přehlídky v Bratislavě, její tělo vyděsilo návštěvníky.

Momentálně ve hlavním městě Slovenské republiky probíhají módní dny. Andrea Verešová i ve svém věku je jedná z nejpopulárnějších modelek, kterou vždy zvou na všechny módní přehlídky.

Zdroj: instagram.com

Verešová na módní přehlídce oblékla honosné vyšívané šaty pošité stříbrnými hvězdami a také jednodílné plavky. Jejíž nosnou návrhářkou byla Jana Pištějová.

Měla také černé kozačky nad kolena, nádherné sako ve vojenském stylu a také čepici posetou filtry. Ale fanoušky ten oblek vůbec nepřekvapil, jich šokovala stehna známe modelky.

Zdroj: blesk.cz

Na přední straně ji vylezl sval. Vypadaly jako liány, které se pnuly. Modelka je známá tím, že moc často cvičí, ale všichni fanoušci Verešové na sociálních sítích napsali, že je to už příliš.

“Každopádně jsem pro co největší přirozenost, nic v životě se nemá přehánět,” často opakuje Andrea.

Zdroj: blesk.cz

Někteří příznivci Verešové napsali, že takové svaly jsou v úplným pořádku. Některé modelky se před módními přehlídkami prádlo odvodní, aby jejich těla vypadali lépe. Doufáme, že stejně to má i Verešová.

Zdroj: instagram.com

Share