Svobodné a šťastné: Hvězdy, které se nikdy nevdaly

Často můžete slyšet kajícné šeptání: „Je jí už přes 40 a stále je sama. To je hrůza!“ Je to opravdu tak?

Zatímco některé ženy považují osamělost za zlou karmu, jiné si jsou jisté, že právě to je svoboda, kterou si zaslouží. Zjistíme, co si o tom myslí celebrity, které do svých čtyřiceti let neřekli nikomu své „Ano“.

Charlize Theron, 43 let

 

Zdroj: youtube.com

 

Hollywoodská kráska Charlize Theron nikdy nebyla oficiálně vdaná. V 90. letech strávila pár let ve vztahu s hercem Craigem Birkem, o čtyři roky s hudebníkem Stephenem Jenkinsem. Pak se fanoušci radovali devět let z nejkrásnějšího páru v Hollywoodu – Charlize a Stuart Townsend, nicméně tento vztah se rozpadl. Před třemi lety začala aféra se Seanem Pennem, ale dvouletý vztah také nevedl k manželství. Charlize je naprosto klidná: našla smysl života u dětí, adoptovala si malou Jackson v roce 2012 a malou Augustu v roce 2015.

 

Naomi Campbell, 50 let

 

Zdroj: youtube.com

 

Naomi, anebo také černý panter se proslavila nejen svou krásou a ladností, ale také temperamentem: skandály nejsou v jejím životě nic neobvyklé. Není třeba říkat o mnoha žhavých románech. Naomi se podařilo okouzlit slavného boxera Mika Tysona, herce Roberta De Nira, rappera Ushera a dokonce i ruského podnikatele Vladislava Doronina. Mimochodem, tenhle románek trval čtyři roky a pak uprchla s milencem. V létě se šířily pověsti o jejím novém románku s rapperem Skepta.

Patricie Kaas, 53 let

 

Zdroj: youtube.com

 

Umělkyně nikdy neměla problémy se svým osobním životem. Opakovaně s úsměvem řekla novinářům, že nemohou ani hádat, kolik má milenců. Mezi nimi byli, věřte nebo ne, Gerard Depardieu i Alain Delon. Ten, mimochodem, ve vztahu s Patricií se paralelně setkával s nizozemskou modelkou Rosalie, která porodila jeho dědice. Patricia zároveň nebyla naštvaná, protože další románek nebyl o nic méně živý: v jejím životě se objevil belgický skladatel Philip Bergman. Šest let vztahu skončilo rozchodem. Iniciátorem byl zpěvák, který tehdy nechtěl rodinu: ukázalo se, že důležitější je napjatý plán turné. Obecně se vždy bála silné lásky a toho, k čemu taková láska může vést. Jediná věc, kterou hvězda lituje, je, že nemá žádné děti.

 

Winona Ryder, 48 let

 

Zdroj: youtube.com

 

Věděli jste, že Johnny Depp si nechal vytetovat Winona Forever a že jejich láska trvala celé čtyři roky? Po rozchodu si pak musel tetování změnit. Winona mezitím po aféře s Johnnym strávila tři roky v náručí Davida Pirnera, poté byla zasnoubená s Mattem Damonem, ale nikdy se za něj nevydala.

„Proč manželství není pro mě? Nevím. Raději bych se nikdy neoženila než se pak muset rozvést. Na rozvodu nevidím nic špatného, ale nejsem si jistá, jestli mám dost síly, abych to zvládla. Když jsou vaši rodiče zamilovaní posledních 45 let, vaše standardy jsou opravdu vysoké. Ale raději jsem šťastná tady a teď,“ říká Ryder.

Od roku 2011 Winona chodí s návrhářem Scottem McKinley Khanem. V dubnu tohoto roku se v médiích šířily zprávy, že se pár připravuje na svatbu, ale oslava se nikdy nekonala.

 

Christine Davis, 55 let

 

Zdroj: youtube.com

 

Vedle hvězdy seriálu Sex ve městě – Christine Davis v různých dobách prý byli osobnosti jako Alec Baldwin, Liv Schreiber, David Duchovny, Jack Goldblum, Steve Martin, Jeff Goldblum a další celebrity. Nikdy se ale nevydala, i když si její postava v seriálu dvakrát vyzkoušela svatební šaty.

Christine snila o dětech, ale ve věku 47 let si uvědomila, že její naděje jsou marné. Tehdy si adoptovala novorozené dítě. Nyní celebrita, která vychovává adoptivní dceru, jak sama připouští, netrpí nepřítomností manžela, ale neztrácí naději na setkání s vyvoleným.

 

Mylene Farmer, 58

 

Zdroj: youtube.com

 

Francouzská zpěvačka miluje být sama a neváhá o tom otevřeně mluvit. Nejdelší románek, který měla se skladatelem a režisérem Laurentem Boutonem trval 10 let. Byl to právě on, kdo přivedl Mylene na jeviště a vytvořil zpěváčku této velikosti. Nenabídl jí však manželství. Kromě toho začaly kolovat zvěsti, že má novou múzu. Není divu – Mylen často měnila své bydliště a ona sama byla připsána tolika románů, že to nemohlo nikoho nudit.

Poté, co se zpěváčka setkala s producentem Benoitem Di Sabatino, se s ním nezasnoubila a ani se neodvážili mít děti.

„Nepotřebuji děti. Jsem moje oblíbená dcera! „ Řekla Farmer. Mylene Farmer je dodnes sama, ale připouští, že pro štěstí manžela nepotřebuje.

 

PSALI JSME: ŽIVOT ŠESTNÁCTILETÉ MODELKY A TANEČNICE, KTERÁ VYHRÁLA NAD STRASTMI ŽIVOTA

PŘIPOMÍNÁME: ŠILHAVOST, ALBINISMUS, VĚK: 5 MODELEK, KTERÉ TRHAJÍ ŠABLONU KRÁSY

 

Share