Svobodný muž si vzal z dětského domova pět sirotků a vysvětlil proč: Ten otec je hoden úcty

Svobodný muž se rozhodl adoptovat tři malé chlapce, ale tím se nezastavil. Jeho šlechetnost dala nový domov těm, kteří to nejvíce potřebovali. Koneckonců, muž sám pocítil na vlastní kůži, co to znamená žít daleko od rodiny.

Zdroj: inspiremore.com

V sirotčincích žijí děti, které nemají rodiče. Existují však lidé, kteří jsou připraveni převzít odpovědnost a stát se adoptivními rodiči.

Jedním z nich je svobodný otec ze Spojených států jménem Robert Carter, který se nyní může pochlubit pěti krásnými dětmi: třemi syny a dvěma dcerami.

Zdroj: facebook.com

Zpočátku muž vyplnil formuláře pro adopci chlapců: Roberta, Giovanni a Kionte, ale později se dozvěděl, že chlapci mají sestry, které také žijí v dětském domově. Carter nebyl touto zprávou v rozpacích a odvážně se rozhodl adoptovat také dívky.

Muž si byl jistý, že rodina musí žít ve společné domácnosti, protože sám ví, jaké to je žít daleko od příbuzných.

Zdroj: spectrumnews1.com

Matka Roberta Cartera bojovala s alkoholismem a nemohla se postarat o rodinu, takže už v dětství se muž poznal chuť bolesti a ztráty.

„Moje máma měla devět dětí, ale svého mladšího bratra jsem ani neviděl. Když jsme byli odděleni, bylo mu dva roky. Potkali jsme se, když mu bylo 16 let. Proto tento pocit chápu a vím, že je důležité, aby se děti viděly a byly si blízké,“ řekl svobodný otec.

Kvůli dětem muž koupil nemovitost a zařídil dům tak, aby se v něm mohla ubytovat jeho nová velká rodina.

Zdroj: independent.co.uk

„Jsem rád, že stal jsem se otcem těchto dětí. Budu jejich otcem až do samého konce. Vědí, že se už nikdy nebudou muset vypořádat s pocitem odloučení,“ podělil se muž o své emoce.

Uživatelé internetu obdivovali Robertův čin.

„To je tak skvělé. Jaký úžasný muž a otec“

„Mít tak úžasného otce je pro tyto děti skutečným požehnáním. Gratuluji a přeji této rodině štěstí“

Zdroj: konniemoments.com

Zdálo by se, že i úplné rodiny se s výchovou jednoho dítěte stěží dokážou vypořádat, ale Carter, který je svobodným otcem, dokázal, že nic není nemožné.

PSALI JSME: PÁR ADOPTOVAL ČTYŘI DĚTI A PAK ZJISTIL, ŽE ŽENA JE TĚHOTNÁ A ČEKÁ ČTYŘČATA

PŘIPOMÍNÁME: „BŮH CHCE, ABY NAŠE RODINA VYROSTLA O NĚCO VÍC“: 18 LETÁ DÍVKA ADOPTOVALA 13 DÍVEK Z UGANDY

Share