Majitelé zamkli dva staré psy na záchodě a uprchli: Domácí mazlíčci seděli na místě a věrně čekali, než se rodina vrátí

Manažerka obchodu se zvířaty jménem Rachel okamžitě uviděla, že s těmi psy, kteří přišli na návštěvu, něco není v pořádku.

Malí domácí mazlíčci byli bez obojků a jejich vodítka byla svázána do uzlu, což manažerku upozornilo. Okamžitě se přiblížila k lidem, kteří přišli se zvířaty, a zeptala se, proč jejich psi nemají obojky.

Majitelé řekli, že je nechali doma a pokračovali do zadní části obchodu, kde je krmivo pro psy.

A i když se Rachel zdálo, že majitelé domácích mazlíčků vypadají trochu divně, nemohla nic dělat. Když bylo na čase zavřít obchod, zaměstnanci uslyšeli podivné zvuky z toalety.

Na záchodě byli vyděšení a osamělí psi. Kromě toho byli domácí mazlíčci už staří.

Zdroj: pandda.me

Rachel se obrátila s prosbou o pomoc do místního útulku, ale byl přeplněn. Poté dívka vyprávěla tento příběh na Facebooku.

Domácí mazlíčky si všimla Carol Lair, členka správní rady záchranné skupiny. Bylo jí hluboce líto dvou starých psů, kterých se majitelé zbavili.

Zdroj: pandda.me

Když pro ně ráno přišlo auto, starší mazlíčci se třásli strachem a nejistotou.

V autě se chudáci trochu uklidnili – koneckonců, nikdo je nechtěl oddělit.

Psi dostali přezdívky Marigold a Narcissus a nyní jsou v pěstounské rodině.

Zdroj: pandda.me

Domácí mazlíčci museli hodně projít, ale všechny zkoušky skončily. Nyní jsou v teple a bezpečí a už dobrovolníkům ukázali, jak moc chtějí milovat a být milováni.

PSALI JSME: DOBROVOLNÍCI NARAZILI NA TOULAVÉHO PSA: KDYŽ SE PŘIBLÍŽILI, MYSLELI SI, ŽE PES S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ UŽ NEŽIJE, ALE PO CHVÍLI ZJISTILI, ŽE ŠTĚNĚ JE STÁLE NAŽIVU A DOKÁZALI HO ZACHRÁNIT

PŘIPOMÍNÁME: „MAJITELÉ NECHALI PSA V PSÍM HOTELU, ALE ČEKALO JE PŘEKVAPENÍ“: PO 14 DNECH OTEVŘELI DVEŘE A NEMOHLI UVĚŘIT SVÝM OČÍM

Share