„Jakmile se vrátím do Prahy, budu situaci se sociálkou řešit“: Dominice Gottové se rázem znovu změnil život a musí řešit další nepříjemnou situaci

Dominice Gottové se rázem znovu změnil život. Rozhodla e vrátit ke svému manželovi Timu Tolkkimu a odletěla do Finska. Nyní navíc přišla o práci před závěrem zkušební doby.

Zdroj: tv.blesk.cz

Mistrova dcera asi nevěděla, co ji čeká, když opouštěla Česko a odjížděla za milovaným manželem. Web Ahaonline uvádí, že Dominika akutně odjížděla, když byla na nemocenské kvůli zánětu průdušek.

Lahůdky, ve kterých pracovala, sice byly uzavřeny, ale i tak dostala výpověď před ukončením tříměsíční zkušební doby.

Zdroj: tv.blesk.cz

Nemocenskou jí úřady ihned zrušily, když vyšlo najevo, že je mimo Českou republiku. „Musela jsem odjet, museli jsme na úřady! Jakmile se vrátím do Prahy, budu situaci se sociálkou řešit,“ uvedla rozpačitě Gottová.

Dominika navíc dodává, že letět do Finska musela a má k tomu všechny potřebné doklady.

Zdroj: tv.blesk.cz

Aktuálně nejstarší Gottova dcera zůstává bez práce a může počítat pouze s honorářem, který jí přislíbila německá televize za natáčení na konci tohoto měsíce.

Takže pokud Dominika ve Finsku nezůstane, bude si muset znovu hledat práci, což není v době koronakrize vůbec jednoduché.

Zdroj: Youtube

K Timovi Gottová odletěla, aby na tamních úřadech zastavili rozvodové řízení a požádali o státní podporu. Rovněž chtějí získat i byt od státu.

PSALI JSME: JEJÍ ZMĚNY BYLY RADIKÁLNÍ: MONIKA ABSOLONOVÁ ZMĚNILA ÚČES A TEĎ MÁ ÚPLNĚ JINÝ STYL

PŘIPOMÍNÁME: KAREL HAVLÍČEK UVEDL, ŽE JSOU ŠANCE NA OTEVŘENÍ OBCHODŮ V OBDOBÍ PŘED VÁNOCEMI: ZATÍM ALE NELZE ŘÍCI, KDY PŘESNĚ SE TO MŮŽE STÁT

Share