Syn chtěl najít svého biologického otce: Spolu s tátou byla nalezena nová rodina, přesněji řečeno až 25

Chlap z Anglie chtěl najít svého otce, ale pátrání po něm nečekaně skončilo. Zjistil mnohem víc, než čekal, protože se dozvěděl, že má 25 bratrů a sester. A pokud ho tento objev potěšil, pak rozhovor s jeho otcem přidal nepříjemné emoce.

Zdroj: youtube.com

Oli Benjamin, který má 21 let, vyrůstal se dvěma matkami a byl oplodněn od dárce spermatu žijícího v Kalifornii. Od mladého věku chtěl vědět více o svém původu, i když to někdy má následky, a rozhodl se najít svého biologického otce. Když Brit shromáždil všechny potřebné informace, přistoupil ke svému plánu.

Zdroj: medialeaks.ru

Chlapovi se podařilo zjistit, že jeho otec se jmenuje Daley a stále žije ve Spojených státech. Když se Oli dozvěděl jeho adresu v rejstříku dárců spermií, rozhodl se ho navštívit, ale jak Benjamin svěřil, toto dlouho očekávané setkání si ani nepředstavoval takovým způsobem. Muž samozřejmě pustil svého syna do domu, ale nebyl s nim zdvořilým.

Zdroj: medialeaks.ru

“Řekl mi něco jako: „Ahoj, číslo 20, co chceš?“ Mnohokrát si prošel podobnými situacemi. Je to legrační,“ vzpomíná si na první setkání s otcem chlap.

Mladý muž však dlouho nebyl smutný. Brzy ho kontaktovala dívka jménem Jordan, která řekla Oly neočekávané zprávy – je to jeho nevlastní sestra. Nečekaná příbuzná navíc dodala, že Benjamin má dalších 24 bratrů a sester.
Tento objev Brita pobavil a je rád, že nyní má tolik příbuzných, protože býval osamělý. Oliver považuje své nevlastní bratry za sestřenic a bratranců a těší se, až je znovu uvidí.

Zdroj: medialeaks.ru

Pokud jde o jeho otce, Benjamin se přiznal, že s ním nechce nadále komunikovat, protože o to nemá zájem. Brit se navíc domnívá, že si ani nevypadají podobně.
“Nevidím Dalyho jako svého otce. Vypadá spíš jako bratranec nebo strýc. Ale mám stepně jako on dobré zuby. Rodina jsou lidé, se kterými vyrůstáte, kterým na vás záleží. Nezáleží na biologickém stavu,“ řekl mladý chlap.

Zdroj: medialeaks.ru

Muž ze Spojených států také hledal svého biologického otce, ale jeho úsilí po dlouhou dobu nevedlo k požadovanému výsledku. Štěstí se však na něj stále usmívalo – stačilo si pouze přečíst příchozí zprávu.
Hledali jsme zmizelého otce a rodinu z Indie, ale marně. Je pravda, že se ukázalo, že příbuzní hledali na špatném místě – jakmile se podívali na TikTok, byl okamžitě otec objeven.

Share