„Zaklepejte a otevřou se vám“: Dveře, které si vyberete, odhalí, co se skrývá v hlubinách vašeho podvědomí

Jen málo z nás ví, co se skrývá v hlubinách našeho podvědomí. Pomocí tohoto testu je možné porozumět určitým rysům povahy člověka.

Podívejte se pečlivě na obrázek a vyberte si dveře, které nejlépe vyhovují vaší náladě a stavu.

Je lepší zvolit možnost, která přišla na mysl jako první, to bude správným rozhodnutím.

Zaklepejte a otevřou se vám …

Zdroj: brainum.ru

DVEŘE č. 1

Jste velmi příjemný člověk, pro kterého rodina je a vždy bude na prvním místě, její blahobyt a štěstí. Domácí pohoda, chutné jídlo, posezení v rodinném kruhu jsou pro vás tou nejlepší zábavou.

Od života moc nevyžadujete a jste spokojení s tím, co máte. A člověk, který nemá velké očekávání, nemá žádné zklamání. Proto vás vaše rodina a přátelé tak milují. Z vás vychází pozitivní, klidná a laskavá energii spokojeného člověka.

DVEŘE č. 2

Pokud jste si vybrali tyto dveře, tak s největší pravděpodobností nemáte v životě vše tak hladce. Důvodem je dětinsky čistá a mírně naivní duše, která musí kvůli okolnostem plnit povinnosti zralé a vážné osoby.

Neodmítáte a velmi se snažíte, ale kvůli rozporu v pocitu uvědomění sebe sama a potřebám světa dochází k vnitřnímu konfliktu, který často vede k depresím a zklamáním.

DVEŘE č. 3

Výběr těchto dveří říká o úzkosti spojené s nějakou nevyřešenou nebo nedokončenou situací v minulosti. Zdá se, že je vše jasné a v pořádku, ale nemůžete zapomenout na to a žít dál.

Nebýt tohoto momentu, tak by váš život byl vnímán vámi mnohem lépe. Možná by stálo za pokus to nějak napravit.

DVEŘE č. 4

Tyto dveře si vybírají zvědaví lidé, které mají rádi dobrodružství a milují život. Jste aktivní člověk, který ví, co od života chce, a vždy se snaží dosáhnout toho, co chce.

Máte silného anděla strážného a ten vás zázračně vytahuje z nebezpečných situací. Je dobré mít takového ochránce, ale stále je lepší pokusit se v sobě rozvíjet přirozený pud sebezáchovy.

DVEŘE č. 5

Vnější chlad, touha vypadat jako stabilní a vyrovnaný člověk bez problémů – tak lze popsat osobu, která si vybrala páté dveře. Přesněji řečeno, to není samotný člověk, ale role, kterou hraje.

Zdá se vám, že si zasloužíte víc, ale z nějakého důvodu nechcete vynaložit úsilí na to, aby něco změnit. Ale to nemůže být, je na čase jednat. Usmívejte se na svět a to se stane zvykem, který začne pozitivně ovlivňovat váš stav a náladu.

DVEŘE č. 6

Ten, kdo si vybral dveře č. 6, vypadá jako veselý a společenský člověk. Málokdo ale ví, že to je jen role. Když zůstává sám, stává se pravým opakem. To není špatná věc, je to jeho volba.

Svítit místo slunce a dělat svět kolem nás laskavější a světlejší, ne každý to dokáže. Musíte mít obrovskou vnitřní sílu, sebeovládání a obrovský respekt k ostatním, abyste si nedovolili projevit špatnou náladu.

Share