Tato 70letá žena nechtěla mít děti a stále toho nelituje

Jednoho dne jsem šla k dermatologovi a jako vždy jsem musela počkat, až přijdu na řadu na chodbě. Právě tam jsem potkala ženu, která navždy obrátila můj svět vzhůru nohama.

Zdroj: poshepky.com

Okamžitě jsem si ji všimla, protože vypadala stylově a upraveně. Nevypadala víc než 65 let, ale když jsme si povídaly, ukázalo se, že jí bylo přes 70! Ani jsem tomu nemohla uvěřit.

Řekla mi, že byla dvakrát vdaná, ale ve stáří zůstala sama. První manželství skončilo rozvodem. Od začátku říkala svému manželovi, že nechce mít děti. Poté přijal její názor, ale po 30 letech se rozhodl znovu k tomu vrátit. Doufal, že s věkem se probudí její mateřský instinkt a ona bude chtít děti, ale nestalo se tak. Po dalším rozhovoru se rozhodla s ním rozejít.

Zdroj: youtube.com

Podruhé se provdala za muže, který už měl dítě z prvního manželství. Byl to úžasný vztah, protože se nikdy nedotkl tématu dětí. Už měl dceru a to, že jeho druhá manželka vůbec nechtěla děti, ho netrápilo. Nežili však spolu dlouho, protože zemřel.

Zdroj: youtube.com

Od té doby žila ve svém velkém domě úplně sama, ale tvrdí, že ji samota vůbec netrápí. Lidé si myslí, že děti je ve stáří zachrání, budou tam vždy, ale není tomu tak. Všichni vyrostou a půjdou si budovat vlastní životy. Proto nikdy nechtěla děti. I teď nelituje své volby. Tato žena žije plnohodnotný život a dostava naprosto vše, co chce.

„Sklenici vody mi vždy přinese osoba, které za to zaplatím,“ řekla žena.

Souhlasíte s touto pozicí?

PSALI JSME: TATO ŽENA BYLA UŽ 10KRÁT VDANÁ, ALE NEHODLÁ SE ZASTAVIT, PROTOŽE SE SNAŽÍ NAJÍT SVÉHO DOKONALÉHO MUŽE

PŘIPOMÍNÁME: „V ROCE 2005 TATO ŽENA PORODILA V 66 LETECH HOLČIČKU“: JAK DNES VYPADÁ MATKA A JEJÍ DCERA

Share