“To prostě byla nemoc a nebylo to příjemný”: Leichtová se vyjádřila o prodelanem koronaviru

35letá herečka Kristýna Leichtová se před měsícem nakazila covidem, který ve dnešní době už prodělala. Na svém Instagramu sdílela o průběhu nemoci.

Ve své rodině se nakazila nejenom herečka, ale i její partner Vojtěch Štěpánek. Kristýna je na Instagramu velmi aktivní, ale poslední dny na populární sociální síti nesdělovala nic.

Zdroj: instagram.com

To moc překvapilo její fanoušky, ale herečka se omluvila, a vysvětlila, že se neozvala na Instagramu kvůli náročné léčbě koronaviru. Herečka svým příznivcům sdílela všechny detaily boje s covidem.

“Nám prostě začali být trochu špatně, jeden den. V noci se z toho staly strašný horečky a zimnice a ráno jsme se probudili se strašnou bolesti hlavy. Nejhorší kocovina všech dob, kterou jsem kdy v životě zažila,” přiznala se Leichtová.

Dokonce i svým fanouškům svěřila, že přestane pít, protože nechci zažít takovou nemoc ještě jednou. V takovém stavu herečka se také starala i o své dcery.

Zdroj: instagram.com

Její dcerky se nenakazily, a dokonce i neměly žádné příznaky vážně nemoci. Herečka se svým manželem měli těžký stav maximálně 4 dny, ale žádné problémy s dýcháním neměli.

“Já tu nemoc nijak nebagatelizuju, jenom říkám, že jsme měli takovýhle průběh. To prostě byla nemoc a nebylo to příjemný,” napsala Kristýna.

Zdroj: instagram.com

Share