TV Nova mají esa v rukávu: Co bude následovat po Ordinaci

TV Nova ukončí natáčení celého seriálu, ale pro televizní diváky připravila příjemné překvapení. Vedení se rozhodlo změnit formát a domnívají se, že díky tomu dokážou porazit sledovanost seriálů Sestřičky a Slunečna.

Zdroj: ahaonline.cz

To se stalo velmi nepříjemnou zprávou pro herce a fanoušky seriálu Ordinace. Vzhledem k poklesu sledovanosti se vedení rozhodlo o ukončení seriálu, jejíž poslední díl se odehraje už začátkem léta příštího roku.

Nova sdělila, že nebudou napodobovat konkurenty, točit analogii Slunečna se nechystají. Vedeni také sdělilo, že lékařů na obrazovce není nikdy dost.

Zdroj: serialzone.cz

Jak informoval důvěryhodný zdroj webu extra.cz, TV Nova si velmi dobře uvědomuje, že téma lékařů je pro diváka velmi zajímavé. Lidé se staví na místo hrdinů a prožívají příběhy z televize jako by to byli jejich životy. Sledovanost seriálu Ordinaci ale začala klesat a vedení podniklo kroky.

Zdroj: onetv.cz

Uvede TV Nova svou verzi seriálu Sestřička?

Takový formát seriálu už je na Slovensku. Má absolutně stejný název, jako seriál na Primě. A u naších sousedu má nebývalý úspěch.

Zdroj: youtube.com

Jak uvedl zdroj, koupili sériový formát, který je na Slovensku mimořádně úspěšný a jmenuje se také Sestříčky. Takový formát bude natáčet další televizní kanál, ale už se svými úpravami.

Zdroj: csfd.cz

Ohlasy na seriál na Slovensku jsou překvapivě dobré. Ve většině případů je tento typ seriálu obvykle oblíbený u televizních diváků, zatímco internetové recenze neříkají nic dobrého o seriálu. Ale toto není ten případ.

„Slovenský seriál z nemocničního prostředí, který má modernější formu, sci-fi nemocnici a několik sestřiček, jejichž osud diváci sledují. Zatraceně sexy prostitutka, feťačka, vdova a správná sestřička. Mezi současnými lékařskými seriály sympatický mírný nadprůměr,“ píše na stránkách filmové databáze uživatel Mira007.

Jak se ukázalo, žádný z herců z ordinace v novém seriálu nebude. Dokonce i štáb bude ze Slovenska. Datum vydání nových sérií ještě není známo. Předpokládá se, že to bude na podzim příštího roku. Nevylučujeme ale, že pro získání sympatií diváků vyjde nový seriál ještě před dokončením Ordinace.

Zdroj: extra.cz

PSALI JSME: „JE TO PRO NÁS EMOTIVNÍ ZÁLEŽITOST, TĚŽKO HLEDAT NĚJAKÁ SROVNÁNÍ“: HEREČKA IVANA JIREŠOVÁ JE HODNĚ ZDRCENÁ KVŮLI UKONČENÍ SERIÁLU ORDINACE

PŘIPOMÍNÁME: LEGENDÁRNÍ SERIÁL KONČÍ: TVŮRCI ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ ŘEKLI, CO NÁS ČEKÁ VE VELKÉM FINÁLE

Share