Legendární seriál končí: Tvůrci Ordinace v růžové zahradě řekli, co nás čeká ve velkém finále

Legendární seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který 15 let sledovali tisíce jeho fanoušků je u konce. O tom, že příběhy z Kamenice vstupují do finále oznámila TV Nova.

Poprvé se na obrazovkách seriál objevil před více než 15 lety. Nyní ale tvůrci začínají připravovat velké finále, kterého se dočkáme během roku 2021.

Zdroj: blesk.cz

„Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání,“ prohlásila ředitelka výroby televize Nova Monika Hasmanová. Ordinaci označila za fenomén, protože se jen ojediněle nějaký pořad může udržet v hlavním vysílacím čase takovou dobu.

Zdroj: youtube.com

Celkem se odvysílalo 730 tisíc minut seriálu a od začátku zasáhl 8,9 milionů Čechů. Hasmanová však dodává, že nová sezóna v roce 2021 přenese hodně napjatých, dramatických a láskyplných okamžiků. V televizi Nova si to vše chtějí užít společně s diváky seriálu.

V Ordinaci se natáčelo mnoho herců, kteří zde svou kariéru jenom začínali nebo naopak předváděli dlouholeté zkušenosti.

Zdroj: youtube.com

Co se ale nedá zapřít, pro každého z nich to byl kus života, který pro seriál věnovali. Ordinace dlouhodobě patřila k nejsledovanějším pořadům na obrazovkách, než ho sesadila Slunečná na Primě.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „JSEM DOJATÁ. BYLO TO NĚCO MIMOŘÁDNÉHO, CO JSEM JEŠTĚ NIKDY NEZAŽILA“: PROČ SE BÁRA BASIKOVÁ ROZBREČELA

PŘIPOMÍNÁME: BUREŠOVÁ TVRDĚ ODPOVĚDĚLA O ÚDAJNÉM VZTAHU S PŘEMKEM FOREJTEM: NA UKLIDNĚNÍ SE MUSELA SVÉZT AUTEM

Share