Už je to 56 let co se na obrazovkách objevil film Angelika:jak dnes vypadají herci

Už je to 56 let, co se na obrazovkách objevil film Angelika. Hlavní hrdinku si zahrála Michelle Mercierová.

Zdroj: poembook.ru

I přes velké množství filmů s herečkou si ji celý svět pamatoval jako krásnou markýzu. Hlavní mužskou roli dostal Robert Hanssen, který byl ve filmu hrabě de Peyrac.

Zdroj: sensum-club.pro

Sama herečka opakovaně komentovala, že se Angelika stala její součástí. Zda je opravdu tak podobná hrdince z filmu, nebo se do až tak moc role dostala, není známo. Když se mluví o její kariéře, hned se vzpomíná na tento film.

Zdroj: romanetto.livejournal.com

Na rozdíl od hereččiny kariéry nebyl osobní život tak dobrý. Andre Smaggi byl prvním manželem. On ale byl alkoholikem, a pak najednou se dal na víru.

Zdroj: stuki-druki.com

Druhý manžel byl lékárník a závodník Claude Burilo, ten zase utrácel peníze herečky, a pak v jeden okamžik vůbec zmizel se všemi drahokamy, takže Mercier zůstala bez prostředků existence.

Zdroj: stuki-druki.com

Dále byla herečka zasnoubena s princem Nicolem Boncompaniou Ludovizim. Cele čtyři roky se svatba nekonala, a tak snoubenec ten vztah ukončil.

Zdroj: stuki-druki.com

Zdroj: stuki-druki.com

Robert Hossein, který hrál hraběte ve filmu, se také nemůže pochlubit stabilitou ve vztahu. S Marinou Vladykovou skončil manželský život po čtyřech letech. Iniciátorem rozvodu byl herec, protože se zamiloval do patnáctileté Karolíny Eliášové.

Zdroj: extra.cz

Brzy se i toto manželství rozpadlo. Další ženou měla být Michelle Katrin, ale zemřela při autonehodě. Jediná, kdo s ním dokázal udržet rodinu a stále zůstává jeho manželkou, je herečka Candice Pato.

Zdroj: extra.cz

O Angelice natočili pět filmů. První film se objevil v půjčovnách 8. prosince 1964. Ve filmu je láska a nenávist, intriky a smrt, láska k životu a dobytí srdce krásné Angeliky.

Zdroj: catherine-catty.livejournal.com

PSALI JSME: FILM HRAČKA: CO SE STALO S HERCI FILMU

PŘIPOMÍNÁME: OBLÍBENÉ KLASIKY A NOVINKY ROKU 2020: 11 FILMU PRO VÁNOČNÍ NÁLADU

Share