Vděčný za péči syn, uspořádal pro svou maminku výlet do 7 zemí

Většina rodičů pro štěstí svých dětí obětuje mnoho. Nebyla výjimkou ani filipínka, která pracovala ve prospěch svých dětí a šetřila na sobě každou korunu po dobu téměř 20 let. Celou tu dobu ona pracovala jako pokojská v hotelu v Hongkongu.

Matka a syn na cestách / Zdroj: ladypanda.net

Když odešla do důchodu, zamířila na letiště, aby odletěla domů, ale pro ni bylo velkým překvapením, že se tento let změnil na cestu do Asie, kterou uspořádal jeden z jejich dětí.

Během cesty syn neustále sdílel své společné snímky s matkou v každé ze zemí kde oni byli. Oni navštívili Vietnam, Singapur, Thajsko, Macao, Indonésii, Tchaj-wan a Malajsii.

Matka a syn na cestách / Zdroj: ladypanda.net

Ostatní děti se postarali o to, aby máma už nikdy nemusela pracovat – oni ušetří nemalé peníze a dali je do banky, aby maminka mohla dostávat měsíční výplatu na rodné Filipíny.

„Pán Bůh nám daroval takovou skvělou matku, která nás neopustila a vychovávala nás,“ napsal syn na své stránce v Facebook.

Pokojská v Hongkongu sice dostávají mnohem víc než na Filipínách, ale mohou využít pouze týdenní placenou dovolenou jen jednou za rok. Syn si na Facebook také napsal, jak moc se na matku zlobil, když mu bylo sedm, protože je opustila kvůli práci.

Práce v Hongkongu jí však umožnila nashromáždit dostatek peněz na výuku všech dětí.

Žena si ani nemohla vzpomenout, kdy si něco koupila pro sebe.

Matka a syn na cestách / Zdroj: ladypanda.net

Starší syn díky mamince vystudoval stavební inženýrství a pomáhal platit ostatním sourozencům školné na vysokých školách.

„Teď je u nás v rodině účetní, licencovaný lektor, zdravotní sestra, lékárník a porodní asistentka, inženýr-stavitel a mistr instalatér, a velmi brzy své studium dokončí specialista na informační technologie“ — hlásil syn matce.

Matka a syn na cestách / Zdroj: Facebook

Fotografie a popisy k ním vyvolaly vlnu pozitivních komentářů na adresu vděčného syna.

„Všichni jsme na tebe hrdí. Matka vychovala hodného syna. Měla štěstí, že jsi vyrostl tak skvělým člověkem “ zněl jeden z komentářů na adresu Hanse.

Matka a syn na cestách / Zdroj: Facebook

PSALI JSME: PŘED 6 LETY SI 32LETÁ JITKA VZALA Z DOMOVA DŮCHODCŮ CIZÍ 79LETOU BABIČKU. JAK SE VYVÍJEL JEJICH OSUD PO LETECH

PŘIPOMÍNÁME: RODIČE VSTOUPILI DO POKOJE KE SVÉ MALÉ DCEŘI BOJUJÍCÍ O ŽIVOT A STRNULI PŘEKVAPENÍM, KDYŽ UVIDĚLI, CO DĚLÁ LÉKAŘ

Share