Víme, kdo nahradí Johnnyho Deppa ve filmu Fantastická zvířata

Johnny Depp se na soudě objevil proti magazínu The Sun kvůli článku z roku 2018, kde bylo řečeno, že zbil svou bývalou manželku Amber Gerd. 2. listopadu Nejvyšší soud v Londýně jeho žalobu Piráta z Karibiku – Johnnyho Deppa zamítl a soudce rozhodl, že 12 ze 14 popsaných případů násilí bylo pravdivých. Bezprostředně poté herec řekl o opuštění franšízy.

 

 

Dánský herec Mads Mikkelsen („Hannibal“, „Dr. Strange“) si ve franšíze „Fantastická zvířata“ zahraje zlého čaroděje Grindelwalda. V roli nahradí Johnnyho Deppa, kterého Warner Bros. požádal o opuštění projektu.

 

 

Skutečnost, že Mikkelsen mohl hrát roli Deppa, se dozvěděla téměř okamžitě po oznámení jeho odchodu. Samotný Mads však tuto informaci později popřel s tím, že od studia nedostal žádné návrhy.

 

 

 

Navzdory tomu, že se Deppovi nepodařilo zahrát si v jedné ze svých oblíbených rolí, Warner mu zaplatí plný honorář, který činí několik milionů dolarů.

 

 

Třetí díl „Fantastických zvířat“ vyjde 15. července 2022.

 

PSALI JSME: „JE TO PRO NÁS EMOTIVNÍ ZÁLEŽITOST, TĚŽKO HLEDAT NĚJAKÁ SROVNÁNÍ“: HEREČKA IVANA JIREŠOVÁ JE HODNĚ ZDRCENÁ KVŮLI UKONČENÍ SERIÁLU ORDINACE

PŘIPOMÍNÁME: MODERÁTORKA LUCIE BORHYOVÁ SE DOSTALA DO NEPŘÍJEMNÉ SITUACI: “HLEDALA JSEM CESTY, ABYCH SE MU MOHLA VYHNOUT“

 

Share