Té ženě je 58 let, ale vypadá mnohem mladší a nebojí se chladu

V chladném období se všichni snažíme oblékat co nejtepleji: vlněné ponožky, punčocháče, kožichy a péřové bundy.

Existuje však jedna žena, která se nebojí ani toho nejsilnějšího mrazu. Asistentka vychovatelky Galina Kutereva žije ve městě Toljatti.

Zdroj: gubdaily.ru

Za každého počasí se obléká jako to je léto. Možná právě to jí pomohlo udržet si mládí. Jde o to, že Galině je již 58 let, ale neznámí lidé myslí, že je jí maximálně 30.

Žena se narodila v roce 1962 v Doněcké oblasti. Celý život ráda ležela v létě na plážích a opalovala se.

Zdroj: gubdaily.ru

Když bylo Galině 40 let, rozhodla se podstoupit lékařskou prohlídku, během níž se dozvěděla, že má několik vážných nemocí. Lékař jí nabídl poměrně netradiční způsob posílení těla.

Zdroj: gubdaily.ru

Tehdy Galina se začala zocelovat. Nejprve si zvykala na chladný vzduch, pak začala sprchovat chladnou vodou a v určitém okamžiku si uvědomila, že přestala cítit chlad.

Zdroj: gubdaily.ru

Její tělo se navíc začalo chovat stejně – kůže přestala praskat a loupat se v chladu. Galina nikdy neměla omrzliny a nebyla podchlazená. Navíc její tělo jen omládlo.

Zdroj: eadaily.com

Žena ve skříni nemá žádné teplé oblečení, dokonce ani svetry! Najdete tam jen trička, šortky, lehké šaty a samozřejmě sandály na podpatku, které Galina tak miluje.

Zdroj: eadaily.com

Žena překvapuje všechny kolemjdoucí, někteří ji dokonce požádají, aby se s nimi vyfotila. Galina také změnila svůj způsob stravování. Nejí nic mastného, ​​sladkého ani smaženého.

Zdroj: altapress.ru

Žena nahradila všechny zlozvyky sportem. Už není nemocná, stala se štíhlejší a energičtější. Galina také velmi zřídka dělá make-up a rozhodla se, že si nebude barvit vlasy, protože myslí, že za šediny by se neměla stydět.

PSALI JSME: O 20 LET MLADŠÍ: JAK NOVÝ ÚČES ZMĚNIL TUTO ŽENU K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: MLADÁ ZEVNITŘ, ALE STARÁ ZVENČÍ: JAK ŽIJE 41LETÁ ŽENA SE VZÁCNOU DIAGNÓZOU

Share