Vybraný vysněný dům odhalí výjimečnost vašeho charakteru

Každý člověk má své vlastní představy o tom, jak by rád viděl svůj vysněný dům. Někteří lidé by rádi žili v blízkosti moře, jiní – v malebném lese, na břehu řeky.

Domov by měl být místem, kam chcete jít po náročném dni. Psychologové se zajímají obrazem domu, aby odhalili tajemství osobnosti člověka, zejména jeho charakter.

Zdroj: iqformat.live

Vyberte si dům, který se vám líbí! Přečtěte si výsledky!

Pokud se vám líbí první dům

Jste zranitelná osoba. S největší pravděpodobností jste byli v dětství a dospívání poníženi a uraženi. Osamělost je vám známá. Bojíte se důvěřovat ostatním, takže se vyhýbáte tomu, abyste otevřeli své srdce ostatním.

Pokud se vám libí druhý dům

Jste optimistický člověk. Vy víte, jak ocenit každý okamžik strávený se svým milovaným člověkem, chuť vynikajícího jídla, šustění kvetoucích stromů, krásu západu slunce… Kde se objevíte, lidé se začínají usmívat, protože jste jako „sluníčko“.

Pokud se vám líbí třetí dům

Jste velmi emocionální člověk. Dáváte přednost tomu, abyste si do tváře říkali to, co vám nevyhovuje, než hrát „zákulisní hry“. Jste dobrý a věrný kamarád. Lidé vás milují pro vaši upřímnost a laskavost. Očekáváte stejné chování od lidí kolem vás.

Pokud se vám líbí čtvrtý dům

Usilujete o krásu ve všem. Pokud se jedná o nábytek, musí být elegantní, pokud oblečení – mělo by potěšit ostatní. Ale to nejsou vaše vnitřní touhy. Potřebujete, aby lidé kolem vás považovali za osobu s vytříbeným vkusem.

Pokud se vám líbí pátý dům

Nebudete dělat „jako všichni ostatní“. Na všechno máte svůj vlastní názor. Nezajímá vás, co říkají ostatní, a dáváte přednost tomu, jak chcete vy. Jste zajímavý, mimořádný člověk. Vnitřní síla vám umožňuje dělat tak, aby ostatní poslouchali váš názor.

Pokud se vám líbí šestý dům

Nacházíte se nyní v obtížném životním období. S největší pravděpodobností je třeba učinit důležité rozhodnutí. Změna je za rohem. „Všechno, co se děje, je k lepšímu“ – pamatujte na to a nedělejte si starosti s maličkostmi!

Souhlasíte se svým výsledkem? Sdílejte tento test se svými přáteli!

Psali jsme: „Největší pánové odcházejí“: řekla Dagmar Havlová o Seanovi Connerym

Share