Tato dívka zaplatila 1000 dolarů za účes a vůbec toho nelitovala: jak teď vypadá

Tato dívka zaplatila 1000 dolarů za účes a vůbec toho nelitovala.

Když zjistíme, kolik může celebrity utratit v salonu krásy za účes, často jsme zmatení. Proč celebrity platí takové velké částky a za co?

Novinářka Emily se rozhodla konečně pochopit, o co jde. A šla do jednoho z nejslavnějších a nejdražších kosmetických salonů za slavným stylistou. Z vlastní zkušenosti chce zjistit, zda účesy celebrit stojí za ty peníze, které utratí.

Stylista Julien Farel dělá účesy a styling mnoha celebritám. Mezi jeho klienty patří Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Salma Hayeková, Richard Gere. Jedna návštěva stojí asi tisíc dolarů. Ale vědí, za co platí.

Emily šla do Farelova salonu v New Yorku. Kromě New Yorku má Farel několik dalších kosmetických salonů ve velkých městech po celém světě.

Zdroj: lime.energy

Jakmile Emily vstoupila do salonu, Farrel jí okamžitě řekl jí kompliment. Pak začali diskutovat o nuancích účesů. Farrel vysvětlil Emily, že ofina skrývá její důstojnost – obrovské oči. A při tom děla obličej hrubší.

Zdroj: lime.energy

Mistr se také rozhodl udělat nerovnou délku. Vpředu krátké prameny a dlouhé po stranách.

Po diskusi se okamžitě objevilo několik mistrů. Zatímco se ji střihali a obarvili, bylo jí také nabídnuta manikúra a pedikúra, aby neztrácela čas. Během sušení vlasů jí také nabídli sklenici šampaňského. Celkově obsluha byla luxusní.

Zdroj: lime.energy

Zdroj: lime.energy

Zdroj: lime.energy

Ale nejde jen o tohle. Jde o výsledek. Emily obdržela nádherný přirozený účes.

Zdroj: lime.energy

Zdroj: lime.energy

Vypadá velmi dobře.

PSALI JSME: 55LETÁ ŽENA V DOMÁCNOSTI SE ÚPLNĚ PŘESTALA O SEBE STARAT: STYLISTA VYTVOŘIL ZÁZRAK A NYNÍ JE Z NÍ SKUTEČNÁ KRÁSKA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PŘIŠLA KE KADEŘNÍKOVI, ABY JI OMLADIL: STYLISTA JI ZMĚNIL NA STYLOVOU KRÁSKU

Share