Zásilkovna nestíhá: Jak dlouho Češi čekají na své balíky v adventním období

Vzhledem k tomu, že kvůli pandemii ve světě se mnoho lidí objednává vánoční dárky přes internet, musí na dodané balíků čekat neobvykle dlouhou dobu. O tom informuje portál Seznam Zprávy na svých webových stránkách.

Zásilkovna/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Česká společnost Zásilkovna také nestíhá doručovat včas. Na jejích stránkách na sociální sítí Facebook se spousta zákazníků v komentářích stěžuje na dlouhou dobu doručování. „Uz skoro 14 dní čekám na jeden balík,“ uvádí klient.

Zásilkovna/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dle tiskového mluvčího Zásilkovny Kamila Chalupy každý den firma doručuje skoro půl milionu zásilek denně a právě velké objemy zatěžují práce. I bez ohledu na to, že hlavním principem doručovací společnosti je doručování do výdejních míst, Zásilkovna nestíhá.

Zásilkovna/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Doručení na adresu tvoří tedy zhruba devět procent našeho celkového byznysu,“ uvedl Chalupa. Teda do výdejních míst po celé republice se doručuje přes 90 procent balíků.

Zásilkovna/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Podle mluvčího na zákaznickou linku společnosti se denně obrací kolem dvou a půl tisíc zákazníků. Z nichž půlka má dotazy ohledně toho, že se čekají na své balíky delší dobu.

ČTĚTE TAKÉ: ČESKÉ CELEBRITY UKÁZALI, JAK SE PŘIPRAVUJÍ NA VÁNOCE: NĚKDO SE POCHLUBIL NEJEN ADVENTNÍM VĚNCEM, ALE I STROMEČKEM

PSALI JSME: JAKÉ POČASÍ ČEŠI MOHOU OČEKÁVAT NA VÁNOCE: ČESKY HYDROMETEOROLOGICKÝ ÚSTAV ZVEŘEJNIL NOVOU PŘEDPOVĚĎ

Share