Ze živého Kena se stala Barbie: Ukázala svého milovaného plastického chirurga

Jessica Alves svůj vztah dlouho tajila a mezitím trvá její románek již tři roky. Jessica Alves, nově po operaci na ženu, byla donedávna známá jako „Rodrigo“, se ocitla ve vztahu s plastickým chirurgem.

 

Zdroj: youtube.com

 

Dříve řekla, že aktivně hledá partnera, ale ve skutečnosti už měla vztah s Giacomem Urtisem. Spolu s ním se objevila na ulici v Miláně, kde vášnivě políbila svého vyvoleného uprostřed města.

 

Zdroj: clutch.ua

 

Netizens komentoval tuto novinku: „James mě takto zrádí“, „Nezpochybňuji skutečnost, že se chtěl stát ženou, každý ať si dělá, co chce. Doufám, že bude šťastný, když se podívá do zrcadla! Ale… zdá se mi to nepřirozené na estetické úrovni, nevidím krásu, harmonii, vůbec nic… a to mě rozčiluje, že chirurgové nedávají ani nejmenší radu, jen vydělávají peníze! Podle mého názoru je profesionalita také o tom, vědět, jak odmítnout určité požadavky, které jsou více než přehnané.“

 

 

 

Nyní uspěla a Jessica dosáhla svůj cíl stát se ženou a cítí se šťastná. Nedávno ukázala fanouškům nový vzhled při procházce městem. Měla na sobě bílé šaty s hlubokým výstřihem a napnutý korzet v pase a černou vestu.

 

 

Share