Žena nуchápala, kam mizí mrkev z její zahrady: Ale brzy zloděj se našel

Žena z města Port Alberni v Kanadě si všimla, že mrkev začala mizet ze zahrady – bylo zřejmé, že někdo barbarsky vytahuje kořenovou plodinu z vrcholů.

Hospodyně připisovala tuto krádež škůdcům – například krtkům. Ale jednoho dne, když vyšla do zahrady, všimla si tam psa.

Mrkev / ilustrační foto / Zdroj: goferma.ru

„Viděla jsem svého psa Buddyho jak ležet na zahradě s něčím v ústech, začala jsem natáčet, když jsem vyšla ven. Pes vykopal jámy na zahradě, vykopal mrkev a jedl ji, když jsem ho chytila při činu. Bylo zajímavé, že pes také žvýkal vrcholy mrkve, “ popsala majitelka.

Pes / Zdroj: YouTube

Když žena vyšla z domu a přiblížila se k psovi, Labrador sám uviděl pani a s provinilým výrazem šel k ní.

Tento dojem však byl mylný, když se majitelka a pes ocitli tváří v tvář, Labrador hrdě předváděl své občerstvení, které žena zasadila zjevně ne pro takový účel. Ale pes jako by se usmíval radostí a nechtěl se vzdát své kořisti.

Pes / Zdroj: YouTube

Takhle snadno a jednoduše bylo tajemství odhaleno – milovníkem mrkve byl Labrador! Zdá se, že paní bude muset přehodnotit stravu svého psa, pokud je pes závislý na zelenině — jinak bude pracovat pro svého mazlíčka po celou zahradní sezónu. A analyzovat, zda je výživa psa plnohodnotná také nejspíš je třeba.

Pes / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: ŽENA BYLA PRYČ DVA ROKY, A KDYŽ SE VRÁTILA, NEPOZNALA SVÉHO JIŽ DOSPĚLÉHO KNÍRAČE: PES UVIDĚL MAJITELKU A SKÁKAL ŠTĚSTÍM

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE ŽENA POKUSILA PŘESVĚDČIT SVÉ DÍTĚ, ABY ŘEKLO SLOVO „MÁMA“, PES HO PŘEDSTIHL

Share