Když se žena pokusila přesvědčit své dítě, aby řeklo slovo „máma“, pes ho předstihl

Když se žena pokusila přesvědčit své dítě, aby řeklo slovo „máma“, a podplacovala ho sladkostmi, jejich miniaturní australský ovčák Patch ho předstihl.

Zdroj: apost.com

Patch je oblíbeným členem rodiny Diaz-Giovanni, kteří žijí ve skromném městě Cedar Hills v Utahu. Mají rozkošného devítiměsíčního chlapce jménem Sam. Rodiče chtěli zachytit ten úžasný okamžik, kdy Lil Sam řekne slovo „máma“. Matka chlapce, Andrea Diaz-Giovanni, byla překvapena, když se pokusila přimět své dítě, aby řeklo slovo pomocí sladkostí.

Zdroj: apost.com

Stačí se podívat blíže: ve videu se Patchovy uši okamžitě zvedly a on začal poslouchat příkazy své majitelky. Opravdu chtěl tuto pochoutku a prostě nemohl odolat, aby „nevyslovil slovo“, i když velmi zvláštním způsobem. Jedním z nejlepších okamžiků ve videu je, když se Sam na Patche zlostně podívá a odstrčí ho, jako by řekl: „Přestaň se mnou soutěžit!“ V tu chvíli rodina vybuchla smíchy a my také.

Zdroj: apost.com

Někteří lidé vyjádřili své pobouření, po sledování videa. Mysleli si, že Patch po tak působivém výkonu nedostal žádnou péči. Hostitelé spěchali, aby rozrušený dav uklidnili. Nahráli záběry ukazující, že Patchovi dali nějaké dobroty. On si to zaslouží!

Patch je velmi věrný mazlíček a jeho rodině Diaz-Giovanni se stal obzvláště drahý, protože pomáhal jejich babičce během jejího zotavení z těžkého poranění hlavy po velké automobilové nehodě. Patch varoval rodinu pokaždé, když viděl, že má záchvat. Neuvěřitelné, že?

Chceme znát váš názor na toto video. Pokud se vám to líbilo stejně jako nám, nezapomeňte se o to podělit se svými přáteli a rodinou!

PSALI JSME: ŽENA PORODILA „NEJSTARŠÍ“ DÍTĚ NA SVĚTĚ: MIMINKO JE MLADŠÍ ZA SVOU MATKU JEN O ROK A PŮL

PŘIPOMÍNÁME: ŠTĚSTÍ NA DLANI: ZÁCHRANA DÍTĚTE O HMOTNOSTI 268 GRAMŮ

Share