„Žena si promluvila s kolegou svého ženicha a pochopila, že její syn vyroste bez otce“: Ukázalo se, že to byl nejlepší výsledek

Dívka se připravovala na narození dítěte a svatbu, ale po jednom hovoru byl její život rozdělen na před a po. Ukázalo se, že ženich hrál dvojitou hru. Výsledek příběhu byl zcela neočekávaný.

Devatenáctiletá uživatelka Redditu s přezdívkou scorpioassbitch řekla, že zatímco se připravovala na svatbu a narození svého prvního dítěte, její přítel se po celou dobu tajně chodil se svou kolegou.

Zdroj: rus.azattyq-ruhy.kz

Nevěsta zjistila pravdu, když v popisu svého účtu Instagram zveřejnila odkaz na stránku ženicha. Dívka okamžitě obdržela zprávu od neznámé ženy, ve které cizinka vysvětlila, že tento muž je její přítel, a zeptala se, co s ním má scorpioassbitch.

Dívka namítla, že tento chlap je její ženich.

Dívky si pohovořily po telefonu, a po hovoru, který trval o něco méně než hodinu, se autorka příspěvku dozvěděla hodně o otci svého dítěte.

Zdroj: langformula.ru

„Měli poměr od října a byli si blízcí. Posílal jí peníze a strávil Den díkůvzdání s jejími rodiči. Oba pracují v baru a právě tam se potkali. Řekla mi, že si ji chce vzít za ženu a že už říká, že ji miluje.“

Ukázalo se, že přítel scorpioassbitch řekl jiné dívce několik verzí jeho vztahu s „ex“. Řekl, že bývala přítelkyně je těhotná, ale čeká miminko s jiným mužem. Pak se chlap přiznal, že dítě čeká s ním, ale on chce s pomocí nové přítelkyně vychovávat svého syna.

Dále se to zhoršuje. Scorpioassbitch se rozhodla otevřeně zjistit vztah se svým přítelem, ale rychle toho litovala. Chlap opustil nevěstu několik týdnů před narozením svého syna a šel za milenkou.

Zdroj: dela-ruk.ru

Scorpioassbitch se vrátila o 10 měsíců později s příběhem o svém životě. Úplně se vzdálila od toxického vztahu se svým bývalým partnerem, ale udělala vše pro to, aby v životě jejího dítěte byl otec. Ale muž neustále hledal výmluvy, aby za svým synem nepřišel: buď neměl peníze na benzín, nebo byl příliš daleko od jejich domu.

„Po celou dobu od našeho rozchodu poslal 90 dolarů! Pracuje ve stejném baru, hodně pije a bere drogy. A jeho přítelkyně stále věří ve všechny jeho historie: ukázalo se, že sní o výchově svého syna, ale nedovolím, aby se oni viděli.“

Sama autorka si našla nové zaměstnání, pokračovala ve studiu a s pomocí právníka připravuje žalobu na otce, protože on nechce platit výživné. Dívka nazývá svého malého syna nejkrásnějším chlapcem na světě. Navzdory tomu, kolik bolesti jí otec způsobil, je mu vděčná za takový zázrak.

Zdroj: ru.freepik.com

PSALI JSME: PÁR DAL DO OPRAVY MOBIL MUŽE, ALE UVNITŘ BYL SKRYTÝ VZKAZ, KTERÝ ZMÁTL SERVISNÍHO TECHNIKA

PŘÍPOMÍNÁME: MANŽELKA SE DOZVĚDĚLA O ZRADĚ SVÉHO MANŽELA: NEZVOLILA ROZVOD, ALE VELMI SKVĚLÝ ZPŮSOB POMSTY

Share