Kate Middleton a princ William sdíleli nové rodinné fotografie: Ten čas letí jako voda

38letý princ William a 38letá Kate Middleton sdíleli nové dojemné rodinné fotografie se svými dětmi: sedmiletým Georgem, pětiletou Charlotte a dvouletým Louisem.

Fotografie jasně ukazují, že čas strašně letí a děti královské rodiny rostou jako z vody.

Zdroj: elle.ru

Fotografie byly pořízeny v zahradě Kensingtonského paláce během návštěvy televizního moderátora sira Davida Attenborougha, který také ukázal vévodovi a vévodkyni z Cambridge svůj nový film David Attenborough: Život na naší planetě.

Děti byly potěšeny příchodem televizního moderátora, protože jsou jeho velkými fanoušky.

Zdroj: elle.ru

Kate a William chtějí podpořit iniciativu Attenborough k založení nového ocenění The Earthshot Prize, které bude oslavovat nejlepší úspěchy v ochraně naší planety.

Více informací o této ceně bude zveřejněno později v tomto roce.

Zdroj: elle.ru

Sir David Attenborough nepřišel s prázdnými rukama. Prý dal tedy princi Georgovi zub obrovského prehistorického žraloka, jehož vědecké jméno je Carcharocles megalodon (v překladu „velký zub“).

Zdroj: spletnik.ru

Sir David našel zub během rodinné dovolené na Maltě koncem 60. let v měkkém žlutém vápenci ostrova, který vznikl asi před 23 miliony let.

Předpokládá se, že žralok Carcharocles dorostl do délky 15 metrů, což je zhruba dvojnásobná délka než velký bílý žralok, největší žijící žralok.

Zdroj: spletnik.ru

„Teď, když mám George, Charlotte a Louise, jsem si všiml, že se světonázor skutečně mění. Chcete předat divokou přírodu v mnohem lepším stavu další generaci“, řekl William v rozhovoru s Attenboroughem.

Share